גיל תקופה בשנה יום בשבוע שעה עד נושא שם הרב או הרבנית ביהכ''נ בחורף הערות
נוער כל השנה ראשון 10:30 13:30 גמרא הלכה מוסר הרב יצחק עזרא1 סודאי קומה ג'
נוער כל השנה ראשון 17:00 18:00 גמרא לימוד בחברותות אהרונוביץ' 91 (במקלט) ערבית לבסוף מנחה לבסוף
נוער כל השנה ראשון 18:00 19:00 משנה הלכה חיזוק הרב יורם כהן חללי מערכות ישראל
נוער כל השנה ראשון 18:25 19:00 מוסר הרב יעקב גדליה אהרונוביץ' 91 (במקלט)
נוער כל השנה ראשון 19:00 20:00 גמרא הרב יורם כהן בית כורש
נוער כל השנה ראשון 19:30 20:30 עזרה בשיעורים ארגון ''יעזורו'' וולפסון סודאי ע''י 3 מדריכים כולל הכנה לבר מצוה
נוער כל השנה ראשון אחרי ערבית מוסר הרב תומר דוד דרכי נועם 19:00 עד 20:30 כשעה וחצי ערבית לבסוף
נוער כל השנה ראשון 20:00 21:30 גמרא מוסר הרב תומר דוד גבורת יצחק
נוער כל השנה ראשון 20:30 22:15 מוסר אהבת ה' הרב טל לוי תורת משה חיים 20:00 עד 22:00 ערבית לבסוף
נוער כל השנה ראשון 22:00 המדרשיה לנוער הצעיר הרב יעקב זיתוני עטרת חכמים פיצות המבורגרים לרב: 052-8831303
נוער כל השנה ראשון 20:30 22:15 גמרא פ.שבוע הרב עידן יחזקאל תורת משה חיים עד 22:00
נוער כל השנה ראשון 20:30 22:15 כולל ערב לימוד בחברותות2 תורת משה חיים 20:00 עד 22:00
נוער כל השנה ראשון 18:25 19:00 מוסר הרב יעקב גדליה אביר יעקב באהרונוביץ' 91 - מקלט
נוער כל השנה ראשון 21:30 23:00 שיחת חיזוק הרב יוסף מוגרבי3 מאיר עיניים
נוער כל השנה שני 10:30 13:30 גמרא הלכה מוסר הרב יצחק עזרא1 סודאי קומה ג'
נוער כל השנה שני 17:00 18:00 סדר הדורות הרב ליאור רביאב אהרונוביץ' 91 במקלט ערבית לבסוף מנחה לבסוף
נוער כל השנה שני 17:00 18:00 גמרא מוסר הרב לירון רביב אהרונוביץ' 91 במקלט ערבית לבסוף מנחה לבסוף
נוער כל השנה שני 17:30 18:30 מוסר הרב אלכס בן לוי חיים אברהם
נוער כל השנה שני 18:00 18:45 גמרא הרב מאורזדה בן פורת יוסף
נוער כל השנה שני 18:00 19:00 משנה הלכה חיזוק הרב יורם כהן חללי מערכות ישראל
נוער כל השנה שני 19:30 20:30 עזרה בשיעורים ארגון ''יעזורו'' וולפסון סודאי ע''י 3 מדריכים כולל הכנה לבר מצוה
נוער כל השנה שני 20:30 22:00 המדרשיה לנוער הצעיר הרב יעקב זיתוני עטרת חכמים פיצות המבורגרים לרב: 052-8831303
נוער כל השנה שני 20:30 22:15 גמרא פ.שבוע הרב עידן יחזקאל תורת משה חיים עד 22:00
נוער כל השנה שני 20:30 22:15 מוסר אהבת ה' הרב טל לוי תורת משה חיים 20:00 עד 22:00 ערבית לבסוף
נוער כל השנה שני 20:30 22:15 כולל ערב לימוד בחברותות2 תורת משה חיים 20:00 עד 22:00
נוער כל השנה שני 20:30 21:30 מוסר הרב שי תמיר אהבה ואחוה
נוער כל השנה שני 21:00 22:00 מוסר הרב יעקב גדליה רח' קהלת 4 052-4050445
נוער כל השנה שני 17:00 18:00 סדר הדורות הרב ליאור רביאב אביר יעקב באהרונוביץ' 91 - מקלט
נוער כל השנה שני אחרי ערבית 21:00 חיזוק באמונה הרב גל חיים תפארת בחורים
נוער כל השנה שלישי 10:30 13:30 גמרא הלכה מוסר הרב יצחק עזרא1 סודאי קומה ג'
נוער כל השנה שלישי 17:00 18:00 גמרא לימוד בחברותות אהרונוביץ' 91 במקלט ערבית לבסוף מנחה לבסוף
נוער כל השנה שלישי 18:25 19:00 מוסר הרב נתנאל אלעזרוב אהרונוביץ' 91 במקלט
נוער כל השנה שלישי 19:30 20:30 עזרה בשיעורים ארגון ''יעזורו'' וולפסון סודאי ע''י 3 מדריכים כולל הכנה לבר מצוה
נוער כל השנה שלישי 20:00 21:30 גמרא מוסר הרב תומר דוד גבורת יצחק
נוער כל השנה שלישי אחרי ערבית מוסר הרב תומר דוד דרכי נועם 19:00 עד 20:30 כשעה וחצי ערבית לבסוף
נוער כל השנה שלישי 20:30 22:00 מוסר הרב יעקב.ט.שקרגי תפארת בחורים
נוער כל השנה שלישי 20:30 22:15 גמרא פ.שבוע הרב עידן יחזקאל תורת משה חיים עד 22:00
נוער כל השנה שלישי 20:30 22:15 מוסר אהבת ה' הרב טל לוי תורת משה חיים 20:00 עד 22:00 ערבית לבסוף
נוער כל השנה שלישי 20:30 22:15 כולל ערב לימוד בחברותות2 תורת משה חיים 20:00 עד 22:00
נוער כל השנה שלישי 18:25 19:00 מוסר הרב נתנאל אלעזרוב אביר יעקב באהרונוביץ' 91 - מקלט
נוער כל השנה שלישי 21:00 22:30 לימוד בחברותות אביר יעקב 20:00 עד 21:30 עם אברכים
נוער כל השנה רביעי 10:30 13:30 גמרא הלכה מוסר הרב יצחק עזרא1 סודאי קומה ג'
נוער כל השנה רביעי 17:00 18:00 רש''י על פ.שבוע הרב ליאור רביאב אהרונוביץ' 91 (במקלט) ערבית לבסוף מנחה לבסוף
נוער כל השנה רביעי 17:00 18:00 גמרא מוסר הרב לירון רביב אהרונוביץ' 91 (במקלט) ערבית לבסוף מנחה לבסוף
נוער כל השנה רביעי 17:30 18:30 מוסר הרב אלכס בן לוי חיים אברהם
נוער כל השנה רביעי 18:00 18:45 גמרא הרב מאורזדה בן פורת יוסף
נוער כל השנה רביעי 19:00 20:00 גמרא הרב יורם כהן בית כורש
נוער כל השנה רביעי 19:30 20:30 עזרה בשיעורים ארגון ''יעזורו'' וולפסון סודאי ע''י 3 מדריכים כולל הכנה לבר מצוה
נוער כל השנה רביעי אחרי ערבית מוסר הרב תומר דוד דרכי נועם 19:00 עד 20:30 כשעה וחצי ערבית לבסוף
נוער כל השנה רביעי 20:00 21:30 גמרא מוסר הרב תומר דוד גבורת יצחק
נוער כל השנה רביעי 20:30 22:00 המדרשיה לנוער הצעיר הרב יעקב זיתוני עטרת חכמים פיצות המבורגרים לרב: 052-8831303
נוער כל השנה רביעי 20:30 22:15 גמרא פ.שבוע הרב עידן יחזקאל תורת משה חיים עד 22:00
נוער כל השנה רביעי 20:30 22:15 מוסר אהבת ה' הרב טל לוי תורת משה חיים 20:00 עד 22:00 ערבית לבסוף
נוער כל השנה רביעי 20:30 22:15 כולל ערב לימוד בחברותות2 תורת משה חיים 20:00 עד 22:00
נוער כל השנה רביעי 17:00 18:00 רש''י על פ''ש הרב ליאור רביאב אביר יעקב באהרונוביץ' 91 - מקלט
נוער כל השנה רביעי 21:00 22:00 מוסר הרב יעקב גדליה ר''ח: קהלת 4 052-4050445
נוער כל השנה חמישי 10:30 13:30 גמרא הלכה מוסר הרב יצחק עזרא1 סודאי
נוער כל השנה חמישי 17:00 18:00 גמרא לימוד בחברותות אהרונוביץ' 91 במקלט ערבית לבסוף מנחה לבסוף
נוער כל השנה חמישי 18:00 19:00 משנה הלכה חיזוק הרב יורם כהן חללי מערכות ישראל
נוער כל השנה חמישי 18:25 19:00 מוסר הרב תומר דוד אהרונוביץ' 91 במקלט
נוער כל השנה חמישי 19:30 20:30 עזרה בשיעורים ארגון ''יעזורו'' וולפסון סודאי ע''י 3 מדריכים כולל הכנה לבר מצוה
נוער כל השנה חמישי 20:30 22:00 המדרשיה לנוער הצעיר הרב יעקב זיתוני עטרת חכמים פיצות המבורגרים הרב: 052-8831303
נוער כל השנה חמישי 20:30 22:00 מוסר הרב יעקב טל שקרגי תפארת בחורים
נוער כל השנה חמישי 20:30 22:15 מוסר אהבת ה' הרב טל לוי תורת משה חיים 20:00 עד 22:00 ערבית לבסוף
נוער כל השנה חמישי 20:30 22:15 גמרא פ.שבוע הרב עידן יחזקאל תורת משה חיים עד 22:00
נוער כל השנה חמישי 20:30 22:15 כולל ערב לימוד בחברותות2 תורת משה חיים 20:00 עד 22:00
נוער כל השנה חמישי 21:00 22:15 משנה ברורה הרב זאב אלחזוב אביר יעקב לפרטים: 052-4050445
נוער כל השנה חמישי 18:25 19:00 מוסר הרב תומר דוד אביר יעקב באהרונוביץ' 91 - מקלט
נוער כל השנה חמישי 21:00 22:15 משנה ברורה הרב זאב אלחזוב אביר יעקב 052-4050445
נוער כל השנה שישי 21:45 00:00 עונג שבת הרב רועי נילי הרב ראובן ישראלי אהרונוביץ' 91 (במקלט) 20:00 עד 23:00
נוער כל השנה שישי 21:45 00:00 עונג שבת הרב רועי נילי הרב ראובן ישראלי אביר יעקב באהרונוביץ' 91 - מקלט
נוער כל השנה שישי 22:00 23:15 עונג שבת הרב אברהם בן אסולין זכור לאברהם (רסקו) 21:00 עד 22:30
נוער כל השנה שבת קודש 13:00 15:15 משניות הרב ראובן ישראל מגן דוד
נוער כל השנה שבת קודש 15:00 18:00 טור בית יוסף הרב אליהו זיתוני הרמב''ם (ק''ש)
נוער כל השנה שבת קודש 15:00 18:00 גמרא הלכה מוסר הרב יוסף גלילי הרמב''ם (ק''ש)
נוער כל השנה א ב ד 21:00 22:00 מוסר הרב יעקב גדליה אביר יעקב
נוער כל השנה ג ה 21:00 22:30 לימוד בחברותות אביר יעקב עם אברכים
נוער כל השנה א ג ה 17:00 18:00 גמרא לימוד בחברותות אביר יעקב באהרונוביץ' 91 - מקלט
נוער כל השנה ג ה 20:30 22:00 מוסר הרב יעקב טל שקרגי תפארת בחורים
נוער כל השנה ב ד 17:00 18:00 גמרא מוסר הרב לירן רביב אביר יעקב באהרונוביץ' 91 - מקלט
ילדים כל השנה ראשון שעה לפני מנחה תהילים הרב איתן דוידי צעירי איראן אחרי ערבית
ילדים כל השנה ראשון 16:45 17:30 מוסר תהילים הרב עופר שמעונוב קרן אור משה
ילדים כל השנה ראשון 17:00 19:00 תהילים משנה הרב אלדד נתנוב הרב משה יוחאי ר' עובדיה מברטנורא
ילדים כל השנה ראשון 17:30 19:00 פ.שבוע הלכה הרב עזרא יצחייק אהבה ואחוה
ילדים כל השנה ראשון 18:00 19:00 טעמי המקרא נ''ך חידונים הרב יגאל זכאים אור החיים (ת.גיבורים)
ילדים כל השנה ראשון 18:00 19:00 תהילים אברכים בית שלמה גם לילדות
ילדים כל השנה ראשון 19:00 פ''ש כיבוד הורים משניות בע''פ הרב משה סולימני רבי שמעון בר יוחאי
ילדים כל השנה ראשון 18:00 19:10 הלכה מוסר תהילים הרב דוד ישר הרמב''ם (נ.ארזים) 054-3054389
ילדים כל השנה שני 16:00 17:30 פעילות לילדים מועדנית חב''ד אחוה ורעות
ילדים כל השנה שני 16:30 17:30 פ''ש הלכה ספורים הרב יאיר מאמיה רבן יוחנן בן זכאי בעזרת נשים
ילדים כל השנה שני 17:00 19:00 תהילים משנה הרב אלדד נתנוב הרב משה יוחאי ר' עובדיה מברטנורא
ילדים כל השנה שני 17:30 18:30 מוסר סיפורים הרב יצחק שערי צדק (רסקו)
ילדים כל השנה שני 17:30 19:00 פ.שבוע הלכה הרב עזרא יצחייק אהבה ואחוה
ילדים כל השנה שני 18:00 19:00 פ''ש כיבוד הורים משניות בע''פ הרב משה סולימני רבי שמעון בר יוחאי
ילדים כל השנה שני 18:00 19:10 הלכה מוסר תהילים הרב דוד ישר הרמב''ם (נ.ארזים) 054-3054389
ילדים כל השנה שני 18:30 19:30 פ.שבוע מוסר אברך סוכת שלום (קפאח)
ילדים כל השנה שני 16:00 17:30 פעילות לילדים מועדונית חב''ד אחוה וריעות
ילדים כל השנה שני 19:15 20:00 משניות הלכה הרב שלמה כפוסי
ילדים כל השנה שלישי 16:45 17:30 מוסר תהילים הרב עופר שמעונוב קרן אור משה
ילדים כל השנה שלישי 17:00 19:00 תהילים משנה הרב אלדד נתנוב הרב משה יוחאי ר' עובדיה מברטנורא
ילדים כל השנה שלישי 17:30 19:00 פ.שבוע הלכה הרב עזרא יצחייק אהבה ואחוה
ילדים כל השנה שלישי 18:00 19:00 טעמי המקרא נ''ך חידונים הרב יגאל זכאים אור החיים (ת''ג)
ילדים כל השנה שלישי 18:00 19:00 תהילים אברכים בית שלמה גם לילדות
ילדים כל השנה שלישי 18:00 19:00 תהילים הלכה פ.שבוע הרב שי תמיר מגן דוד
ילדים כל השנה שלישי 18:00 19:00 פ.שבוע כיבוד הורים משניות בע''פ הרב משה סולימני רבי שמעון בר יוחאי
ילדים כל השנה שלישי 18:00 19:10 הלכה מוסר תהילים הרב דוד ישר הרמב''ם (נ.ארזים) 054-3054389
ילדים כל השנה שלישי 18:20 19:15 הלכה מוסר תהילים הרב אברהם טהרני ז.לאברהם (מקבצ')
ילדים כל השנה רביעי שעה לפני מנחה תהילים הלכה הרב יוסף הלל נחלת שלום
ילדים כל השנה רביעי 16:30 17:30 הלכה פ''ש ספורים הרב יאיר מאמיה רבן יוחנן בן זכאי בעזרת נשים
ילדים כל השנה רביעי 17:00 19:00 תהילים משנה הרב אלדד נתנוב הרב משה יוחאי ר' עובדיה מברטנורא
ילדים כל השנה רביעי 17:30 18:30 דקדוק וטעמי המקרא הרב קדוש מגן דוד
ילדים כל השנה רביעי 17:30 19:00 פ.שבוע הלכה הרב עזרא יצחייק אהבה ואחוה
ילדים כל השנה רביעי 18:00 19:00 פ.שבוע כיבוד הורים משניות בע''פ הרב משה סולימני רבי שמעון בר יוחאי
ילדים כל השנה רביעי 18:00 19:10 הלכה מוסר תהילים הרב דוד ישר הרמב''ם (נ.ארזים) 054-3054389
ילדים כל השנה רביעי 18:30 19:30 פרשת שבוע מוסר אברך סוכת שלום (קפאח)
ילדים כל השנה רביעי 19:15 20:00 משניות הלכה הרב שלמה כפוסי
ילדים כל השנה חמישי 16:45 17:30 מוסר תהילים הרב עופר שמעונוב קרן אור משה
ילדים כל השנה חמישי 17:00 19:00 תהילים משנה הרב אלדד נתנוב הרב משה יוחאי ר' עובדיה מברטנורא
ילדים כל השנה חמישי 17:30 18:30 מוסר סיפורים הרב יצחק שערי צדק (רסקו)
ילדים כל השנה חמישי 17:30 19:00 פרשת שבוע הלכה הרב עזרא יצחייק אהבה ואחוה
ילדים כל השנה חמישי חצי שעה לפני מנחה טעמי המקרא הרב גבריאל זרגרי עץ חיים (ספרד) חצי שעה קודם מנחה
ילדים כל השנה חמישי 18:00 19:00 כיבוד הורים פ''ש משניות בע''פ הרב משה סולימני רבי שמעון בר יוחאי
ילדים כל השנה חמישי 18:00 19:10 הלכה מוסר תהילים הרב דוד ישר הרמב''ם (נ.ארזים) 054-3054389
ילדים כל השנה חמישי שעה לפני מנחה תהילים הרב איתן דוידי צעירי איראן אחרי ערבית
ילדים כל השנה שישי 15:15 16:15 תהילים הלכה סיפור הרב יצחק מאמיה רבן יוחנן בן זכאי רק בקיץ
ילדים כל השנה שישי זמן הדלקת נרות קבלת שבת הרב דוד גור אריה גבורת ישראל-חב''ד
ילדים כל השנה שבת קודש 11:45 13:00 תהילים הרב ראובן ש.מעודה אביר יעקב עם האמהות
ילדים כל השנה שבת קודש 12:00 13:00 הלכה תהילים הרב חיים מזרחי אור החיים (תל גיבורים)
ילדים כל השנה שבת קודש 12:00 13:15 תהילים פ.שבוע הרב שי אלימלך סודאי
ילדים כל השנה שבת קודש 12:00 13:30 תהילים הרב יגאל זכאים עץ חיים (ספרד)
ילדים כל השנה שבת קודש 12:00 14:00 תהילים פ.שבוע אחים בנאי בית כורש
ילדים כל השנה שבת קודש 12:15 13:30 תהילים הלכה מוסר הרב יצחק מאמיה רבן יוחנן בן זכאי 12:00 עד 13:00
ילדים כל השנה שבת קודש 12:20 13:30 תהילים פ.שבוע הרב יורם כהן חללי מערכות ישראל
ילדים כל השנה שבת קודש 12:30 13:15 פ.שבוע סיפור הרב שמואל מונדני בן פורת יוסף
ילדים כל השנה שבת קודש 12:30 13:30 תהילים מוסר הרב רפאל לוי דרכי נועם
ילדים כל השנה שבת קודש 12:45 14:30 תהילים מוסר פ''ש הרב חיים גואטה בית אל (בוכרים) 12:30 עד 14:00
ילדים כל השנה שבת קודש 13:00 14:00 פ.אבות סיפורי צדיקים הרב ראובן עיני אור ציון 12:00 עד 13:00 במקלט
ילדים כל השנה שבת קודש 13:00 14:00 תהילים הרב יהודה מסיקה חסדי שמים
ילדים כל השנה שבת קודש 13:00 14:00 תהילים חידון פ''ש סיפורים הרב יצחק טולמסוב שערי תורה ותפילה
ילדים כל השנה שבת קודש 13:00 14:30 פ''ש מוסר תהילים הרבנית עזרן קדושי צה''ל עם האמהות
ילדים כל השנה שבת קודש 13:30 14:30 תהילים הרב יצחק כהן אורות הצחצחות 13:00 עד 14:00
ילדים כל השנה שבת קודש 13:30 14:30 תהלים הרב איתן דוידי צעירי איראן 12:30 עד 13:30
ילדים כל השנה שבת קודש 13:30 15:00 תהילים פ.שבוע הרב אברהם ביטון שער השמים 12:30 עד 14:00
ילדים כל השנה שבת קודש 13:40 14:30 פ.שבוע תהילים הרב פנחס פרץ היכל משה (מגן דוד)
ילדים כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 תורה שבעל פה הרב אושר נכון אור חדש כיתות ו' - ח'
ילדים כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 תהילים הרב סיני בית יוסף 11:40 עד 12:30 גם לילדות
ילדים כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 תהילים הרב ישראל שטרוק היכל משה (קרית שרת)
ילדים כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 תהילים סיפורים הרב אברהם ישראל זכור לאברהם (מקבצאל) 13:30 עד 14:30
ילדים כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 תהילים הרב גדעון עברי זכור לאברהם (רסקו) 13:00 עד 14:00
ילדים כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 תהילים הרב גלעד בבג'אני חסד ואמת
ילדים כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 תהילים כללי אברך סוכת שלום (קפאח)
ילדים כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 תהילים אברכים סולם יעקב 13:00 עד 14:00
ילדים כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 תהילים הרב ראובן ש.מעודה סיני עם האמהות
ילדים כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 תהילים פ.שבוע הרב עופר שמעונוב קרן אור משה 13:30 עד 14:30
ילדים כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 תהילים מוסר רבי מאיר בעל הנס 13:00 עד 14:00
ילדים כל השנה שבת קודש 14:30 15:30 תהילים הרב שרון שימחי כפוסי
ילדים כל השנה שבת קודש 14:30 16:00 תהילים פרשת שבוע סיפורי צדיקים הרב מנחם יצחקיאן שערי ישועה 12:30 עד 13:30
ילדים כל השנה שבת קודש 14:45 15:45 פ.שבוע תהילים הרב אורי ביבי ארם נהרים 14:45 עד 16:00
ילדים כל השנה שבת קודש 14:45 16:00 הלכה סיפורים הרבנים שחר ומישקה חיים אברהם 14:15 עד 16:00
ילדים כל השנה שבת קודש 14:45 16:00 תהילים פ''ש מעשיות הרב יוסף בן תורה עטרת חכמים 13:45 עד 15:15 קומה ג'
ילדים כל השנה שבת קודש 15:00 16:00 פרשת שבוע הרב יוסף חנימוב אור חדש עד כיתה ה'
ילדים כל השנה שבת קודש 15:00 16:00 תהילים הרב ראובן ש.מעודה מישרים עם האמהות
ילדים כל השנה שבת קודש 15:00 16:00 תהילים נחלת שלום 14:00 עד 15:00
ילדים כל השנה שבת קודש 15:00 16:00 תהילים טעמי המקרא הרב משה רחי סוכת שלום (קפאח)
ילדים כל השנה שבת קודש 15:00 16:00 תהילים הרב יוסף קדוש שערי ציון 14:00 עד 15:00 גם לילדות
ילדים כל השנה שבת קודש 15:30 16:00 טעמי המקרא הרב דוד חוטה הרמב''ם (ק.שרת) 14:30 עד 15:00
ילדים כל השנה שבת קודש 15:30 16:30 גמרא למתחילים הרב יעקב ניסן הרמב''ם (ק.שרת) 14:30 עד 15:30
ילדים כל השנה שבת קודש 15:30 16:30 תהילים פ.שבוע ותיקים 14:30 עד 15:30 בבית הכנסת
ילדים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה תהילים פ.שבוע הרב מיכאל סבריאן משכן אליהו כ-40 דקות גם לילדות
ילדים כל השנה שבת קודש 16:00 16:30 תהילים פ.שבוע הרב ארז חזני עושה שלום 15:00 עד 15:30
ילדים כל השנה שבת קודש 16:00 17:00 אבות ובנים קדושי צה''ל
ילדים כל השנה שבת קודש 16:30 17:30 תהילים הרב רפאל לוי גבורת יצחק 14:30 עד 15:30
ילדים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה הלכה פ''ש תהילים הרב אסף בית דוד (ח-300)
ילדים כל השנה שבת קודש 17:00 18:00 תהילים אברכים בית שלמה 15:30 עד 16:30 גם לילדות
ילדים כל השנה שבת קודש 19:00 21:00 אבות ובנים שער השמים רק בחורף
ילדים כל השנה שבת קודש עד פסח
ילדים כל השנה שבת קודש אבות ובנים הרב יוסף בן תורה עטרת חכמים
ילדים כל השנה שבת קודש שעה לפני ערבית הרב יניב נתן
ילדים כל השנה שבת קודש אבות ובנים צעירי איראן אחרי ערבית כשעה
ילדים כל השנה שבת קודש שעה אחרי ערבית אבות ובנים סודאי רק בחורף
ילדים כל השנה שבת קודש 15:30 13:00 טעמי המקרא הרב דוד חוטה אפיקי מים
ילדים כל השנה שבת קודש 15:00 16:00 פרשת שבוע הרב יוסף חנימוב אור חדש עד כתה ה'
ילדים כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 תושב''ע הרב אושר נכון אור חדש כיתות ו ז ח
נשים כל השנה ראשון 10:00 12:00 כללי הרבנית מור מגן דוד תהילים עד בא הרבנית
נשים כל השנה ראשון 16:00 17:30 תהילים הרבנית בן עטר גאולת ישראל
נשים כל השנה ראשון 19:00 20:00 כללי הרבנית עזרן קדושי צה''ל 18:00 עד 19:00
נשים כל השנה ראשון 19:00 20:30 נ''ך הרבנית ריינהולד שבות עם תהילים לפני כשעה
נשים כל השנה ראשון 20:00 21:00 כללי הרבנית יצחייק משכן אליהו לבירורים: 03-6514149
נשים כל השנה ראשון 20:00 21:30 כללי חסדי שמים בשפה הגרוזינית
נשים כל השנה ראשון אחרי ערבית כללי הרבנית מור מגן דוד 19:00 עד 20:30 כשעה
נשים כל השנה ראשון 20:30 21:00 הלכה פ.שבוע הרבנית ארביב מאור ישראל מבני ברק
נשים כל השנה ראשון 20:30 22:00 מחשבה חיובית ומודעות עצמית הרבנית לביא היכל אליהו
נשים כל השנה ראשון 21:00 22:00 שלום בית הרבנית צדקה ארם נהרים למעלה
נשים כל השנה ראשון 21:00 22:10 אמונה ובטחון הרבנות חולון פעם בשבועיים 054-8462625
נשים כל השנה ראשון 21:15 22:45 השקפה אמונה הרבנית סיאני עץ חיים (ויצמן 16 אזור) לבירורים: 03-5596611
נשים כל השנה שני 20:00 21:30 מידות הלכה הרבנית ירדני משכן אליהו
נשים כל השנה שני 16:00 17:30 תהילים הרבנית בן עטר גאולת ישראל
נשים כל השנה שני 19:00 20:00 רמב''ם הרבנית לנדמן שבות עם תהילים עד בא הרבנית
נשים כל השנה שני אחרי ערבית טהרת המשפחה הרבנית ארביב סוכת שלום (ברנר) 20:00 עד 21:30 כשעה וחצי
נשים כל השנה שני 20:00 21:30 מידות הלכה הרבנית ירדני משכן אליהו
נשים כל השנה שני 20:30 21:30 חינוך ילדים שלום בית מידות הרבנית חסין בית דוד (ח-300)
נשים כל השנה שני 20:30 22:00 כללי הלכה הרבנית עמרם חסד ואמת כיבוד קל תהילים לפני
נשים כל השנה שני 20:45 22:00 כללי רבניות שונות אור חדש
נשים כל השנה שני 21:00 22:00 ענייני דיומא מוסר הרבנית אנדיבו זכור לאברהם (רסקו) 20:30 עד 21:30
נשים כל השנה שני 21:00 23:00 שלום בית חינוך ילדים הרבנית גל אורות הצחצחות מ''שובו בנים''
נשים כל השנה שני 21:30 22:30 הלכה מוסר הרבנית מסיקה עץ חיים (ספרד) 20:30 עד 21:30
נשים כל השנה שני 21:30 23:00 שיחת חיזוק מאיר עיניים
נשים כל השנה שלישי 10:00 12:00 הבית היהודי הרבנית מור הרבנית חרדים מגן דוד תהילים עד בא הרבנית
נשים כל השנה שלישי 16:00 17:30 תהילים הרבנית בן עטר גאולת ישראל
נשים כל השנה שלישי 19:30 21:00 הלכה מוסר הרבנית שמלאשוילי חיים אברהם בשפה הגרוזינית
נשים כל השנה שלישי 19:45 20:45 פ.שבוע מוסר הרבנית פרץ שבות עם תהילים עד בא הרבנית
נשים כל השנה שלישי 19:30 20:30 השקפה הרבנית נדב באולם
נשים כל השנה שלישי אחרי ערבית כללי הרבנית מור מגן דוד תהילים עד בא הרבנית כשעה
נשים כל השנה שלישי 20:00 21:00 כללי הרבנית וילהלם אחוה ורעות
נשים כל השנה שלישי 20:00 21:15 פ''ש השקפה הרבנית ברקין היכל משה (ק.שרת) 19:00 עד 20:15 בעזרת נשים גם לנערות
נשים כל השנה שלישי 20:00 21:15 הבית היהודי הרבנית אלבז סולם יעקב
נשים כל השנה שלישי 20:00 21:30 מוסר הרבנית איבגי אהבה ואחוה לנערות
נשים כל השנה שלישי 20:00 21:30 כללי רבנית מירושלים שער השמים 19:00 עד 20:30
נשים כל השנה שלישי 20:30 22:00 הבית היהודי חסידות הרבנית שטיינברגר אהלי מנחם מענדל
נשים כל השנה שלישי 21:00 22:15 הלכה מוסר רבניות שונות רחל אימנו
נשים כל השנה שלישי 20:30 22:00 הבית היהודי חסידות הרבנית שטיינברגר אהלי מנחם
נשים כל השנה שלישי 20:00 21:00 כללי הרבנית וילהלם אחוה וריעות
נשים כל השנה שלישי 21:30 23:00 השקפה חיזוק הרבנית אלקיין אהבה ואחוה לנערות
נשים כל השנה רביעי 20:30 22:00 הרבנית לבנה רבינוביץ אפיקי מים
נשים כל השנה רביעי 16:00 17:30 תהילים הרבנית בן עטר גאולת ישראל
נשים כל השנה רביעי 20:00 21:00 פ.שבוע ענייני דיומא רבניות שונות משכן אליהו לבירורים: 03-6514149
נשים כל השנה רביעי 20:30 22:00 כללי הרבנית רבינוביץ' אפיקי מים
נשים כל השנה רביעי 20:45 22:00 כללי רבניות שונות אור חדש
נשים כל השנה שישי 22:00 00:00 עונג שבת הרבנית אבגי הרבנית דבח אהבה ואחוה 21:00 עד 23:00 לנערות
נשים כל השנה שבת קודש אחרי מוסף פרשת שבוע הרבנית הלפרין זכרון לקדושים
נשים כל השנה שבת קודש 11:30 13:30 פ.שבוע מוסר הרבנית דיין סודאי 11:45 עד 13:00 עם הילדות
נשים כל השנה שבת קודש 12:00 13:30 פ.שבוע הלכה הרבנית הלוי אהל משה אלפרחי
נשים כל השנה שבת קודש 13:30 14:30 תהילים מוסר פ''ש הרבניות גואטה ארם נהרים עם הילדות
נשים כל השנה שבת קודש 13:30 14:30 פ''ש מוסר השקפה הרבנית משלאי שלום שבזי
נשים כל השנה שבת קודש 14:00 15:30 תהילים הלכה מוסר הרבנית שמלאשוילי חיים אברהם בשפה הגרוזינית
נשים כל השנה שבת קודש 14:00 16:00 פ.שבוע שלום בית הרבנית צדקה תורת משה חיים 13:30 עד 14:45
נשים כל השנה שבת קודש 14:30 16:00 תהילים הרבנית בן עטר גאולת ישראל
נשים כל השנה שבת קודש 14:30 17:00 תהילים פ.שבוע הרבנית אייזיק סוכת שלום (ברנר) כיבוד קל גם לנערות
נשים כל השנה שבת קודש 16:00 17:00 תהילים הרבנית יהלומי חפץ חיים 15:00 עד 16:00
נשים כל השנה שבת קודש 16:00 17:15 פרשת שבוע מוסר הרבנית תם שבות עם 14:30 עד 15:45 תהילים עד בא הרבנית
נשים כל השנה שבת קודש 16:00 17:30 פרשת שבוע הרבנית לוי יצחק אבי דוד 14:30 עד 16:00 באולם למטה
נשים כל השנה שבת קודש 17:00 18:00 פרקי אבות הרבנית שטיינברגר אהלי מנחם
נשים כל השנה שבת קודש 16:00 מנחה פ.שבוע תהילים הרבנית מטטוב היכל אליהו 15:00 עד מנחה
ילדות כל השנה ראשון 16:00 18:00 כללי בנות המדרשיה סוכת שלום (קפאח) 14:00 עד 16:00
ילדות כל השנה ראשון 17:00 18:00 מוסר חיזוק הרבנית סולימני חללי מערכות ישראל
ילדות כל השנה ראשון 18:00 19:00 תהילים אברכים בית שלמה גם לילדים
ילדות כל השנה ראשון 18:00 19:10 תהילים הלכה הרבנית ישר קדושי בבל
ילדות כל השנה שני 17:00 18:00 תהילים פ''ש הלכה הרבנית מאמיה רבן יוחנן בן זכאי בעזרת נשים
ילדות כל השנה שני 18:00 19:10 תהילים הלכה הרבנית ישר קדושי בבל
ילדות כל השנה שלשי 16:00 18:00 כללי בנות המדרשיה סוכת שלום (קפאח) 14:00 עד 16:00
ילדות כל השנה שלשי 18:00 19:00 תהילים אברכים בית שלמה גם לילדים
ילדות כל השנה שלשי 18:00 19:10 תהילים הלכה הרבנית ישר קדושי בבל
ילדות כל השנה רביעי 17:00 18:00 הלכה הרבנית דואק מגן דוד גיל 7-12 קומה ב'
ילדות כל השנה רביעי 17:00 18:00 תהילים פ''ש הלכה הרבנית מאמיה רבן יוחנן בן זכאי בעזרת נשים
ילדות כל השנה רביעי 18:00 19:10 תהילים הלכה הרבנית ישר קדושי בבל
ילדות כל השנה חמישי 16:00 18:00 כללי בנות המדרשיה סוכת שלום (קפאח) 14:00 עד 16:00
ילדות כל השנה חמישי 18:00 19:10 תהילים הלכה הרבנית ישר קדושי בבל
ילדות כל השנה שישי בזמן קבלת שבת ק.שבת תהילים הרבנית בצלאל צעירי איראן
ילדות כל השנה שבת קודש 11:30 13:30 פ.שבוע מוסר הרבנית דיין סודאי 11:45 עד 13:00 עם האמהות
ילדות כל השנה שבת קודש 11:45 13:00 תהילים הרב ראובן ש.מעודה אביר יעקב עם האמהות
ילדות כל השנה שבת קודש 12:00 13:00 תהילים הלכה הרבנית כהן אור החיים (תל גיבורים)
ילדות כל השנה שבת קודש 12:00 13:00 תהילים הרבנית אביגל חסד ואמת
ילדות כל השנה שבת קודש 12:00 14:00 תהילים אחים בנאי בית כורש
ילדות כל השנה שבת קודש 12:20 13:20 תהילים פ''ש מוסר הרבנית מאמיה רבן יוחנן בן זכאי בעזרת נשים
ילדות כל השנה שבת קודש 12:20 13:30 תהילים הלכה פ''ש הרבנית כהן חללי מערכות ישראל
ילדות כל השנה שבת קודש 12:30 13:15 תהילים הרבנית פריוף בית יוסף 13:00 עד 13:45 גם לילדים
ילדות כל השנה שבת קודש 12:30 13:30 מוסר תהילים מעשיות זכור לאברהם (מקבצאל) 12:00 עד 13:00 בחדר האוכל
ילדות כל השנה שבת קודש 12:45 14:30 תהילים מוסר פ''ש הרב חיים גואטה בית אל (בוכרים) 12:30 עד 14:00
ילדות כל השנה שבת קודש 13:00 14:00 תהילים הרבנית מסיקה חסדי שמים
ילדות כל השנה שבת קודש 13:00 14:00 תהילים פ.שבוע הרבנית שמעונוב קרן אור משה 12:30 עד 13:30
ילדות כל השנה שבת קודש 13:00 14:30 פ''ש מוסר תהילים הרבנית עזרן קדושי צה''ל עם האמהות
ילדות כל השנה שבת קודש 13:30 14:30 תהילים הרב יצחק כהן אורות הצחצחות 13:00 עד 14:00
ילדות כל השנה שבת קודש 13:30 14:30 תהילים מוסר פ''ש הרבניות גואטה ארם נהרים עם האמהות
ילדות כל השנה שבת קודש 13:30 14:30 הלכה מוסר הרבנית פרץ מגן דוד קומה ב'
ילדות כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 תהילים פ.שבוע הרבנית שוב אור ציון 13:00 עד 14:00 בעזרת נשים
ילדות כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 תהילים הרבנית שטרוק היכל משה (ק.שרת)
ילדות כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 תהילים מדריכה זכור לאברהם (רסקו) 13:00 עד 14:00
ילדות כל השנה שבת קודש 15:00 הלכה תהילים הרבנית דנש נחלת שלום 13:00 עד 14:00
ילדות כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 תהילים כללי סוכת שלום (קפאח)
ילדות כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 תהילים הרב ראובן ש.מעודה סיני עם האמהות
ילדות כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 תהילים מוסר רבי מאיר בעל הנס 13:00 עד 14:00 למעלה
ילדות כל השנה שבת קודש 14:30 15:30 תהילים פ''ש סיפורי צדיקים הרבנית כהן צמח שערי ישועה 12:30 עד 13:30
ילדות כל השנה שבת קודש 14:45 16:00 הלכה סיפורים הרבנים שחר ומישקה חיים אברהם 14:15 עד 16:00
ילדות כל השנה שבת קודש 15:00 16:00 תהילים הרב ראובן ש.מעודה מישרים עם האמהות
ילדות כל השנה שבת קודש 15:00 16:00 תהילים הרב יוסף קדוש שערי ציון 14:00 עד 15:00 גם לילדים
ילדות כל השנה שבת קודש 15:30 16:30 תהילים פ''ש סיפור ותיקים 14:00 עד 15:00 בבית המדרש
ילדות כל השנה שבת קודש 15:30 16:30 תהילים הרבנית כהן עץ חיים (ספרד) 14:45 עד 15:45
ילדות כל השנה שבת קודש אחרי מנחה תהילים הרב מיכאל סבריאן משכן אליהו – כ-40 דקות
גברים כל השנה א-ג אחרי ערבית גמרא הרב ישי מזלומיאן אביר יעקב כשעה
גברים כל השנה א-ג בין מנחה לערבית הלכה אגדה הרב יצחק דיין כתר תורה כ-45 דקות
גברים כל השנה א-ג בין מנחה לערבית מוסר הלכה הרב משה מערבי קדושי צה''ל
גברים כל השנה א-ד 11:00 12:00 גמרא הרב נתן נטע לנדמן בית הכנסת הגדול במועצה הדתית
גברים כל השנה א-ד בין מנחה לערבית הלכה הרב שאול שעשוע בית יוסף
גברים כל השנה א-ד אחרי ערבית גמרא חסידות הרב חיים קירנברג גבורת ישראל (חב''ד) ראה הערה 1
גברים כל השנה א-ד 20:15 21:15 הלכה הרב דוד רחימי דברי שלום
גברים כל השנה א-ד 20:15 21:35 כולל ערב (גמרא) הרב יוסף גלילי הרמב''ם (קרית שרת) ערבית לבסוף
גברים כל השנה א-ד בין מנחה לערבית גמרא (עין יעקב) הרב יונה הר צבי זכר לקדושים
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית מוסר הלכות הרב ישי מזלומיאן אביר יעקב
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית הלכה הרב יצחק כהן אברהם אבינו
גברים כל השנה א-ה 10:00 11:00 הלכה הרב עובדיה יוסף אהבה ואחוה בנו של הרה''ר לחולון
גברים כל השנה א-ה 12:00 13:00 גמרא ב''י הלכה הרב עמוס רנג אהבה ואחוה
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית כללי אברכים שונים אהל יהודה
גברים כל השנה א-ה 19:15 20:00 גמרא (עין יעקב) מוסר הרב אליהו לוי אור החיים (ח-300) בחורף בלבד ערבית לפני
גברים כל השנה א-ה 19:00 21:00 כולל ערב לימוד בחברותות אור החיים (תל גיבורים) 20:00 עד 22:00
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית הלכה הרב דוד יצחקיאן אור ציון
גברים כל השנה א-ה 20:30 22:30 כולל ערב לימוד בחברותות אור ציון
גברים כל השנה א-ה שעה לפני מנחה גמרא הרב מרדכי מאמיה אורות הצחצחות אחרי ערבית כשעה
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית מוסר הלכה הרב עזריאל ברזילי אורות הצחצחות
גברים כל השנה א-ה 18:00 20:00 כולל ערב לימוד בחברותות ארם נהרים בקומה ב'
גברים כל השנה א-ה 06:30 07:15 הדף היומי הרב משה ביתן בית א-ל (אשכנז)
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית הלכה הרב משה ביתן אברכים בית א-ל (אשכנז)
גברים כל השנה א-ה 20:00 21:00 הדף היומי הרב משה מרדכי גרוסמן בית דוד (ח-300)
גברים כל השנה א-ה 16:30 17:30 הדף היומי הרב יעקב כהן בית הכנסת הגדול בין מנחה לערבית בבין הזמנים הרב לנדמן
גברים כל השנה א-ה שעה לפני מנחה הדף היומי הרב יוסף שעשוע בית יוסף אחרי ערבית
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית הלכה הרב אייל בנימין בית כורש
גברים כל השנה א-ה שעה לפני מנחה הדף היומי הרב ירון גבורת ישראל (חב''ד)
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית הלכה חסידות גמרא הרב מאיר מלכה גבורת ישראל (חב''ד)
גברים כל השנה א-ה 20:30 22:00 כולל ערב (גמרא חסידות) הרב מנחם כץ גבורת ישראל (חב''ד) הלח''י 7 (במקלט)
גברים כל השנה א-ה 20:00 21:00 הלכה מוסר הרב שאול שמאי דרכי נועם 19:30 עד 20:30 ערבית לבסוף
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית הלכה כללי היכל אליהו
גברים כל השנה א-ה אחרי ערבית 22:00 כולל ערב לימוד בחברותות היכל אליהו 20:00 עד 22:00
גברים כל השנה א-ה 17:00 18:00 משנה ברורה הרב עובדיה יוסף היכל משה (מגן דוד) בנו של הרה''ר לחולון
גברים כל השנה א-ה 18:15 19:50 גמרא הרב דניאל ירדני היכל משה (מגן דוד) ערבית לבסוף
גברים כל השנה א-ה 20:15 21:45 גמרא הלכה הרב דרור נרוב היכל משה (מגן דוד) ערבית לבסוף
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית הלכה אברכים שונים הר ציון
גברים כל השנה א-ה 19:45 21:45 גמרא הלכה הרב אילן כהן הרבנות חולון ערבית לבסוף
גברים כל השנה א-ה 20:00 21:45 גמרא הרב שי אביגל הרבנות חולון ערבית לבסוף
גברים כל השנה א-ה 10:30 12:00 הדף היומי הלכה פ''ש הרב דוד ישר הרמב''ם (נווה ארזים) כולל בעלי בתים כיבוד קל
גברים כל השנה א-ה 18:00 19:30 גמרא - כולל ערב הרב יונה לגזיאל הרמב''ם (נווה ארזים) כיבוד קל
גברים כל השנה א-ה 18:00 19:30 הלכה - כולל ערב הרב צדוק נגר הרמב''ם (נווה ארזים) כיבוד קל
גברים כל השנה א-ה 09:00 12:00 כולל בוקר לבעלי בתים הרב עובדיה יוסף הרמב''ם (קרית שרת) בנו של הרה''ר
גברים כל השנה א-ה 08:45 09:45 לימוד חק לישראל הרב יוסף מוגרבי זכור לאברהם (מקבצאל)
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית הלכה הרב דוד שושן זכור לאברהם (מקבצאל)
גברים כל השנה א-ה 19:15 20:45 גמרא הלכה הרב שמעון אחדות זכור לאברהם (מקבצאל)
גברים כל השנה א-ה 20:00 21:30 כולל ערב לימוד בחברותות זכור לאברהם (מקבצאל) 19:30 עד 20:30
גברים כל השנה א-ה שעה לפני מנחה גמרא הרב ששון אנדיבו זכור לאברהם אחרי ערבית
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית מוסר הרב יוסף מירילאשוילי חיים אברהם בשפה הגרוזינית
גברים כל השנה א-ה 20:00 21:00 כולל ערב לימוד בחברותות חיים אברהם ערבית לבסוף
גברים כל השנה א-ה 21:15 21:45 מוסר חסידות הרב יוסף מירילאשוילי חיים אברהם
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית כללי אברכים שונים חללי דקר
גברים כל השנה א-ה שעה לפני מנחה גמרא משנה הרב עמרם מנשה חסד ואמת אחרי ערבית כשעה כיבוד קל
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית כללי חסד ואמת
גברים כל השנה א-ה 21:00 22:30 גמרא חסד ואמת כיבוד קל
גברים כל השנה א-ה 20:00 21:30 כולל ערב לימוד בחברותות חפץ חיים
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית כללי אברכים שונים כפוסי
גברים כל השנה א-ה 20:00 21:00 כולל ערב לימוד בחברותות כתר תורה 19:30 עד 21:30 ערבית לבסוף
גברים כל השנה א-ה 17:00 18:00 גמרא הרב ראובן יעל מאור ישראל שעה לפני מנחה
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית מוסר הרב יצחק עמרני מישרים
גברים כל השנה א-ה 18:00 19:15 גמרא הלכה הרב גדי עמר מעוז יעקב
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית הלכה הרב גדי עמר מעוז יעקב
גברים כל השנה א-ה 09:30 11:00 גמרא הרב מנחם גינצבורג משכן אברהם
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית מוסר הלכה הרב אלון חאמי נוה שלום שבזי
גברים כל השנה א-ה אחרי ערבית הדף היומי בזוהר הרב אלון חאמי נוה שלום שבזי כ-15 דקות
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית הלכה הרב יוסף הלל נחלת שלום
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית הלכה הרב שלמה לוי נצח ישראל - משכן מאיר (ספרד) אחרי ערבית כ-45 דקות
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית הלכה פרשת שבוע הרב משה קטיוב נתנאל
גברים כל השנה א-ה 09:30 12:00 קריאת תהילים לימוד בקבוצה סודאי מיוחד לפנסיונרים ארוחת צהרים החזר נסיעות
גברים כל השנה א-ה 09:30 12:00 גמרא הלכה מוסר הרב ציון נגר סודאי
גברים כל השנה א-ה שעה לפני מנחה גמרא הרב יוסף ורון סיני אחרי מנחה כשעה
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית פרשת שבוע מוסר הרב עדיאל הלוי סיני
גברים כל השנה א-ה 11:00 13:00 גמרא (עין יעקב) הלכה מוסר הרב בנימין נבול עטרת חכמים בקומה ג'
גברים כל השנה א-ה שעה וחצי לפני מנחה גמרא הלכה הרב דוד עזריה עטרת חכמים אחרי ערבית למטה
גברים כל השנה א-ה 20:00 22:00 כולל ערב לימוד בחברותות עטרת חכמים בקומה ג' ערבית לבסוף
גברים כל השנה א-ה 20:00 21:00 גמרא הרב מני לב עץ חיים (ספרד) 19:15 עד 20:30 ערבית לפני השיעור
גברים כל השנה א-ה 09:30 13:00 כולל בעלי בתים - גמרא הלכה מוסר הרב שלמה קדוש פחד יצחק
גברים כל השנה א-ה שעה לפני מנחה גמרא הלכות הרב שלמה צפני פחד יצחק
גברים כל השנה א-ה 19:00 21:15 גמרא הלכה מוסר הרב יעקב בן שמעון צעירי איראן ערבית לבסוף
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית מוסר הרב יצחק וקיים צעירי איראן
גברים כל השנה א-ה אחרי ערבית גמרא מוסר הרב יצחק וקיים צעירי איראן 19:30 עד 21:00 כשעה
גברים כל השנה א-ה 20:30 21:45 גמרא (עין יעקב) מוסר הרב זוהר שבזי צעירי איראן ערבית לבסוף
גברים כל השנה א-ה 14:30 15:15 גמרא הרב נתן נטע לנדמן קדושי צה''ל
גברים כל השנה א-ה 10:00 13:10 לימוד חק לישראל הרב שלמה קרן אור משה עד 13:00 לבעלי בתים מנחה לבסוף
גברים כל השנה א-ה 19:15 20:30 גמרא מוסר הלכה הרב עופר בביוף קרן אור משה ערבית לבסוף
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית מוסר ר' עובדיה מברטנורא
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית הלכה עניני דיומא הרב יצחק אלימלך רחל אימנו
גברים כל השנה א-ה 09:00 11:00 גמרא הרב יהודה עמרני שיבת ציון
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית מוסר הרב אילן כהן שמואל הנביא
גברים כל השנה א-ה 10:00 13:00 כולל בעלי בתים הרב ציון רבי שערי ציון
גברים כל השנה א-ה בין מנחה לערבית הלכה מוסר פ.שבוע הרב בנימין שהר תורת משה חיים
גברים כל השנה א-ה 20:30 22:15 כולל ערב לימוד בחברותות תורת משה חיים 20:00 עד 22:00 להשגת חברותות ניתן לפנות לרב שהר
גברים כל השנה א-ו 08:00 08:50 לימוד חק לישראל הרב דוד יצחקיאן אור ציון הלכה ומוסר בעיון
גברים כל השנה א-ו 07:15 08:30 הדף היומי הרב משה פינקוביץ' אחים ורעים אחרי שחרית
גברים כל השנה א-ו 07:20 08:00 הלכה הרה''ר הרב יוחנן גור אריה גבורת ישראל (חב''ד)
גברים כל השנה א-ו 05:30 06:15 הדף היומי הרב מאיר הלפרין זכרון לקדושים
גברים כל השנה א-ו 04:00 מנין הנץ גמרא לימוד בחברותות סודאי
גברים כל השנה א-ו 07:30 08:15 הלכה הרב מני לב עץ חיים (ספרד)
גברים כל השנה א-ו 03:30 מנין הנץ כולל אשמורת לימוד בחברותות תורת משה חיים
גברים כל השנה א-ז 03:00 מנין הנץ משניות קהתי גמרא לימוד בקבוצה מאיר עיניים בשבת עד 7:00
גברים כל השנה א-ז 03:00 מנין הנץ משניות קהתי גמרא לימוד בקבוצה מגן דוד בשבת עד 7:00
גברים כל השנה א ב בין מנחה לערבית הלכה הרב שלמה מדמון היכל משה (קרית שרת)
גברים כל השנה א ב בין מנחה לערבית מוסר הלכה גמרא זוהר הרב ברוך טולדנו שער השמים כ-45 דקות תהילים לפני השיעור
גברים כל השנה א ב ג בין מנחה לערבית פרשת שבוע (א) מוסר (ב) משנה ברורה (ג) הרב יוסף גלילי זכור לאברהם
גברים כל השנה א ב ג ה בין מנחה לערבית בן איש חי הרב מרדכי נחימובסקי בית שלמה
גברים כל השנה א ב ג ה בין מנחה לערבית הלכה מוסר הרב חיים רבי עטרת חכמים
גברים כל השנה א ב ג ה בין מנחה לערבית פ.שבוע מוסר הלכה הרב ישראל רבי רבן יוחנן בן זכאי
גברים כל השנה א ב ג ה בין מנחה לערבית מוסר הלכה הרב מתתיהו אליעזר שערי ציון
גברים כל השנה א ב ג ה 20:30 22:15 גמרא מוסר הלכה הרב ליאור אברהם תורת משה חיים
גברים כל השנה א ב ד בין מנחה לערבית הלכה הרב משה פינקוביץ' אחים ורעים
גברים כל השנה א ב ד שעה וחצי לפני מנחה גמרא הלכה מוסר הרב גל שעיו ארם נהרים אחרי ערבית כשעה וחצי
גברים כל השנה א ב ד בין מנחה לערבית פרשת שבוע (א) הלכה מוסר (ב ד) הרב גל שעיו ארם נהרים
גברים כל השנה א ב ד בין מנחה לערבית הלכה הרב יוסף שעשוע חללי מערכות ישראל
גברים כל השנה א ב ד 17:30 מנחה גמרא הרב אליהו לוי מחנה אפרים אחרי ערבית כשעה וחצי
גברים כל השנה א ב ד ה 19:15 20:15 גמרא הרב יוסף צ'יקינובסקי בית א-ל (אשכנז) ערבית לבסוף
גברים כל השנה א ב ד ה שעה לפני מנחה כללי רבנים שונים מאיר עיניים כשעה וחצי ערבית לבסוף
גברים כל השנה א ב ד ה שעה לפני מנחה כללי רבנים שונים מגן דוד כשעה וחצי ערבית לבסוף
גברים כל השנה א ב ה בין מנחה לערבית הלכה הרב יצחק כהן צמח שערי ישועה
גברים כל השנה א ג 21:00 22:00 גמרא הרב ישי מזלומיאן בעל השדה
גברים כל השנה א ג בין מנחה לערבית מוסר הרב מאיר טל גבורות יצחק
גברים כל השנה א ג בין מנחה לערבית גמרא (עין יעקב) הרב אריה בהר גבעת רפאל
גברים כל השנה א ג שעה לפני מנחה משנה הרב משה מערבי קדושי צה''ל
גברים כל השנה א ג 17:30 18:45 גמרא הרב מרדכי ג'ורג'י רבי מאיר בעל הנס
גברים כל השנה א ג שעה לפני מנחה גמרא הרב יוסף מוחבר רחל אימנו אחרי ערבית
גברים כל השנה א ג 07:30 08:30 הלכה הרב רמי נדב תפארת בחורים
גברים כל השנה א ג ד ה 17:30 19:00 גמרא הרב דוד בן משה סודאי ביום ד: 19:00 עד 20:00 בכולל למעלה
גברים כל השנה א ג ה שעה לפני מנחה גמרא הרב יצחק מ. דיין דרכי נועם אחרי ערבית כשעה
גברים כל השנה א ד בין מנחה לערבית הלכה הרב עזרא יצחייק אהבה ואחוה
גברים כל השנה א ד 20:00 21:00 גמרא הרב דוד בן משה בית כורש
גברים כל השנה א ד 20:30 21:30 גמרא פרשת שבוע הרב דוד בן משה הרמב''ם (נווה ארזים) כיבוד קל
גברים כל השנה א ד 21:00 22:00 הלכה הרב ליאור רביאב סולם יעקב 20:00 עד 21:00
גברים כל השנה א ד ה בין מנחה לערבית פרשת שבוע הרב אלעזר אהרונסון ותיקים
גברים כל השנה א ה בין מנחה לערבית הלכה הרב יצחק מ. דיין דרכי נועם כ-40 דקות
גברים כל השנה א ה 17:00 מנחה גמרא הרב יחיאל תם שבות עם אחרי מנחה כשעתיים
גברים כל השנה ב-ד 17:00 מנחה הלכה הרב יחיאל תם שבות עם אחרי מנחה כשעתיים
גברים כל השנה ב-ה בין מנחה לערבית הלכה הרב שאול שמאי חפץ חיים
גברים כל השנה ב ד 19:30 21:00 טור בית יוסף הרב לירן שוב אור ציון במקלט ערבית לבסוף
גברים כל השנה ב ג בין מנחה לערבית כללי רב אורח דרכי נועם כ-40 דקות
גברים כל השנה ב ג ד אחרי ערבית הלכה בעיון הרב עידו במרגי עטרת חכמים כשעה וחצי בעזרת נשים
גברים כל השנה ב ג ה 19:00 20:00 גמרא הרב עזרא יצחייק אהבה ואחוה אחרי ערבית ערבית לבסוף
גברים כל השנה ב ד שעה לפני מנחה גמרא מוסר הרב שלמה בן אדמון אור ציון
גברים כל השנה ב ד 45 דקות לפני מנחה הלכה אגדה הרב יצחק דיין דרכי נועם אחרי ערבית כ-45 דקות
גברים כל השנה ב ד אחרי ערבית גמרא (ברכות) הרב יונה הר צבי זכר לקדושים
גברים כל השנה ב ד 20:00 21:00 גמרא הרב שלמה כפוסי למתחילים
גברים כל השנה ב ד 20:00 21:00 גמרא הרב אילן כפוסי למתקדמים
גברים כל השנה ב ד ה בין מנחה לערבית הלכה הרב תומר דוד גבורות יצחק כ-30 דקות
גברים כל השנה ב ה בין מנחה לערבית אגדה הרב רזיאל סיאני אהבה ואחוה
גברים כל השנה ב ה בין מנחה לערבית חומש רש''י הרב אריה בהר גבעת רפאל
גברים כל השנה ב ה בין מנחה לערבית גמרא (עין יעקב) הרב יעקב שבתאי הרמב''ם (קרית שרת)
גברים כל השנה ג ד בין מנחה לערבית כללי הרב יעקב שבתאי היכל משה (קרית שרת)
גברים כל השנה ג ה בין מנחה לערבית הלכה מוסר הרב יוסף מוחבר ארם נהרים
גברים כל השנה ג ה בין מנחה לערבית פרשת השבוע הלכה הרב יורם כהן חללי מערכות ישראל
גברים כל השנה ד ה 20:00 22:00 חסידות הרב מרדכי סופרין אורות הצחצחות
גברים כל השנה ד ה 22:00 23:00 מוסר השקפה אקטואליה הרב יוסף מוגרבי זכור לאברהם (מקבצאל) גם לנשים
גברים כל השנה ד ה בין מנחה לערבית הלכה הרב סעד מיסק כתר תורה
גברים כל השנה ד ה בין מנחה לערבית בן איש חי הרב ברוך טולדנו שער השמים כ-45 דקות תהילים לפני השיעור
גברים כל השנה ה ו 07:30 08:30 גמרא הרב רמי נדב תפארת בחורים
גברים כל השנה ראשון 19:00 20:00 קריאה נכונה וטעמי המקרא הרב אריה שקלים אהבה ואחוה ערבית ב-19:00 ושיעור ב-19:15 ערבית לבסוף
גברים כל השנה ראשון 21:30 22:30 סוגיות בהלכה - צורבא מרבנן הרב שאול פיינה אור חדש ערבית לבסוף
גברים כל השנה ראשון שעה לפני מנחה גמרא (עין יעקב) הרה''ר הרב אברהם יוסף אור ציון אחרי ערבית
גברים כל השנה ראשון 20:30 גמרא הרב שמעון אלוש אור ציון כשעה
גברים כל השנה ראשון 17:45 19:00 גמרא הרב יעקב כהן בית א-ל (אשכנז) ערבית לבסוף מנחה לבסוף
גברים כל השנה ראשון 18:45 19:45 הלכה ושו''ת הרב יהונתן ענבה בית דוד (ח-300) גם לנשים ערבית לבסוף
גברים כל השנה ראשון 20:00 21:30 גמרא הרב שמואל רסקין בית הכנסת הפתוח לומדים כיצד ללמוד גמרא
גברים כל השנה ראשון 19:30 20:30 הלכה הרב יעקב נחימובסקי בית שלמה
גברים כל השנה ראשון 40 דקות לפני מנחה גמרא הרב שמואל מונדני בן פורת יוסף אחרי ערבית כ-40 דקות
גברים כל השנה ראשון בין מנחה לערבית מוסר הרב שמואל מונדני בן פורת יוסף
גברים כל השנה ראשון בין מנחה לערבית משניות גמרא הרב משה מיכאלי גאולת ישראל גם אחרי ערבית כ-45 דקות כשעה
גברים כל השנה ראשון אחרי ערבית כללי הרב שלמה מדמון היכל משה (קרית שרת)
גברים כל השנה ראשון שעה לפני מנחה הלכה הרב שאול פיינה הרמב''ם (קרית שרת)
גברים כל השנה ראשון בין מנחה לערבית פרשת שבוע הרב שאול פיינה הרמב''ם (קרית שרת)
גברים כל השנה ראשון אחרי ערבית מנורת המאור הרב דרור ששון כשעה ורבע הרמב''ם (תל גיבורים) 19:30 עד 20:45
גברים כל השנה ראשון 20:00 21:15 אקטואליה בהלכה הרב אלעזר אהרונסון ותיקים 19:00 עד 20:00
גברים כל השנה ראשון אחרי ערבית הלכה פרשת שבוע הרב יאיר עזריה זכור לאברהם כשעה
גברים כל השנה ראשון בין מנחה לערבית הלכה הרב מאיר הלפרין זכרון לקדושים
גברים כל השנה ראשון בין מנחה לערבית מוסר הלכה פ.שבוע הרב יצחק מאמיה חסדי שמים
גברים כל השנה ראשון בין מנחה לערבית כללי הרב רבינא כהן חפץ חיים
גברים כל השנה ראשון 18:00 19:00 הלכה הרב דוד ניסני ישיבת ההסדר חולון
גברים כל השנה ראשון 22:00 23:00 תנ''ך הרב דוד ניסני ישיבת ההסדר חולון
גברים כל השנה ראשון אחרי ערבית הלכה הרב יוסף שעשוע מחנה אפרים 20:00 עד 21:00 כשעה
גברים כל השנה ראשון אחרי ערבית נ''ך הרב איתי קרמר נחלת שלום 19:30 עד 20:30 כשעה
גברים כל השנה ראשון בין מנחה לערבית מוסר הרב דוד גורדנה סודאי
גברים כל השנה ראשון אחרי ערבית 21:30 הלכה הרב אליהו מאדאר סודאי כשעה ורבע גם לנשים
גברים כל השנה ראשון בין מנחה לערבית הלכה מוסר רבנים מתחלפים סוכת שלום (ברנר)
גברים כל השנה ראשון אחרי ערבית הלכה מוסר הרב יוסף ארביב כשעה וחצי גם לנשים סוכת שלום (ברנר)
גברים כל השנה ראשון בין מנחה לערבית הלכה הרה''ר הרב אברהם יוסף סולם יעקב כ-45 דקות
גברים כל השנה ראשון אחרי ערבית 20:30 אגדה הלכה הרב פנחס דהן עץ חיים (ספרד) כשעה
גברים כל השנה ראשון אחרי ערבית מחשבה אגדה הרב משה מערבי קדושי צה''ל כשעה
גברים כל השנה ראשון בין מנחה לערבית פרשת שבוע הלכה הרב משה מועלם רבי מאיר בעל הנס
גברים כל השנה ראשון 20:15 21:15 גמרא הרב יעקב יקותיאל רבן יוחנן בן זכאי 20:00 עד 21:10 ערבית לבסוף
גברים כל השנה ראשון אחרי ערבית פרשת שבוע הרב משה רחי רחל אימנו כשעה
גברים כל השנה ראשון אחרי ערבית 21:00 נ''ך הרב יצחק כהן צמח שערי ישועה 20:30 עד 21:00 בחורף ערבית לבסוף
גברים כל השנה ראשון 20:00 21:00 גמרא הרב מתתיהו אליעזר שערי ציון
גברים כל השנה ראשון 21:00 22:00 הלכה מוסר הרב משה פרזיס שערי תורה ותפילה ערבית לבסוף
גברים כל השנה שני 21:00 22:30 הלכה תניא הרב מנחם שטיינברגר אהלי מנחם מענדל
גברים כל השנה שני 20:30 21:30 פרשת שבוע הרב חיים וילהלם אחוה וריעות
גברים כל השנה שני 18:45 19:45 גמרא הרב יהונתן ענבה בית דוד (ח-300) ערבית לבסוף
גברים כל השנה שני בין מנחה לערבית פרשת השבוע מוסר הרב שמואל מונדני בן פורת יוסף
גברים כל השנה שני אחרי ערבית גמרא הרב שמואל מונדני בן פורת יוסף אחרי ערבית כשעה כשעה
גברים כל השנה שני בין מנחה לערבית ענייני דיומא מוסר הרב משה מועלם גאולת ישראל גם אחרי ערבית כ-45 דקות כשעה
גברים כל השנה שני 20:30 21:30 גמרא הרב טוביה בר אילן היכל רפאל
גברים כל השנה שני שעה לפני מנחה גמרא (עין יעקב) הרב יעקב שבתאי הרמב''ם (קרית שרת)
גברים כל השנה שני בין מנחה לערבית פרשת שבוע הרב אורן כמוס ותיקים
גברים כל השנה שני אחרי ערבית הלכה הרב אברהם יעקוביאן זכור לאברהם
גברים כל השנה שני בין מנחה לערבית ענייני דיומא הרב שלמה גרברצ'יק זכרון לקדושים
גברים כל השנה שני 21:00 22:00 תפילה הרב שלמה גרברצ'יק זכרון לקדושים
גברים כל השנה שני בין מנחה לערבית כללי הרב שלמה לוי חסדי שמים
גברים כל השנה שני 20:00 22:00 חסידות ברסלב הרב יורי רובינשטיין חפץ חיים
גברים כל השנה שני 20:00 21:30 בן איש חי הרב אליהו ח.לוי מחנה אפרים
גברים כל השנה שני 20:30 22:00 גמרא הלכה לימוד בחברותות מעוז יעקב כולל ערב
גברים כל השנה שני 19:00 19:45 תניא ענייני דיומא הרב אורי דוברבסקי משכן אברהם
גברים כל השנה שני 20:30 22:00 תניא הרב משה קטיוב נתנאל 19:30 עד 21:00
גברים כל השנה שני שעה לפני מנחה הלכות אקטואליות מוסר הרב יצחק עזרא סודאי אחרי ערבית גם לנשים
גברים כל השנה שני אחרי ערבית הלכה הרה''ר הרב אברהם יוסף סודאי 19:30 עד 20:30 כשעה גם לנשים
גברים כל השנה שני בין מנחה לערבית הרב פנחס בסר סוכת שלום (ברנר)
גברים כל השנה שני בין מנחה לערבית הלכה הרב יצחק מ. דיין סולם יעקב כ-40 דקות
גברים כל השנה שני אחרי ערבית מוסר הרב יצחק מ. דיין סולם יעקב כשעה
גברים כל השנה שני אחרי ערבית מוסר פרשת שבוע הרב יוסף רמבם עולי משהד
גברים כל השנה שני אחרי ערבית 20:30 מוסר על הפרשה הרב מני לב עץ חיים (ספרד) כשעה
גברים כל השנה שני שעה לפני מנחה גמרא הרב משה מערבי קדושי צה''ל
גברים כל השנה שני אחרי ערבית 21:30 מוסר פרשת שבוע הרב חיים יפה ר' עובדיה מברטנורא 19:00 עד 21:30 בשפה הפרסית
גברים כל השנה שני בין מנחה לערבית הלכה מוסר הרב מרדכי מאמיה רבי מאיר בעל הנס
גברים כל השנה שני 20:15 21:15 גמרא (עין יעקב) פרשת שבוע הרב ישראל רבי רבן יוחנן בן זכאי 20:00 עד 21:15 ערבית לבסוף
גברים כל השנה שני בין מנחה לערבית פרשת שבוע הלכה הרב עודד משלאי שלום שבזי
גברים כל השנה שני אחרי ערבית 21:30 גמרא הרב יצחק כהן צמח שערי ישועה 19:30 עד 20:30
גברים כל השנה שני 20:30 00:00 גמרא מוסר הרב שלמה נגר שערי צדק (נווה ארזים)
גברים כל השנה שני 20:00 21:00 כללי הרב מתתיהו אליעזר שערי ציון
גברים כל השנה שני 20:30 22:30 שלום בית וחינוך ילדים הרב דוד שיטרית שערי תורה ותפילה ערבית לבסוף
גברים כל השנה שלישי לפני מנחה רמב''ם הרב משה שבח אבי דוד אחרי ערבית כשעה ורבע
גברים כל השנה שלישי בין מנחה לערבית פרשת שבוע הרב פנחס בסר אהבה ואחוה
גברים כל השנה שלישי אחרי ערבית פרשת שבוע הרב אילן חנן כשעה אהל משה אלפרחי 19:30 עד 20:30
גברים כל השנה שלישי אחרי ערבית פרשת שבוע הלכה הרב משה פרזיס אור החיים (תל גיבורים) כשעה
גברים כל השנה שלישי 20:30 21:30 גמרא הרב שרון שמחי אור חדש
גברים כל השנה שלישי 21:30 22:30 נ''ך הרב שאול פיינה אור חדש ערבית לבסוף
גברים כל השנה שלישי שעה לפני מנחה בן איש חי הרב אליהו שרם אור ציון
גברים כל השנה שלישי אחרי ערבית הלכה הרב שמעון אלוש אור ציון כשעה
גברים כל השנה שלישי בין מנחה לערבית תניא הרב מרדכי חזן אחים ורעים כ-30 דקות
גברים כל השנה שלישי 21:00 22:00 מוסר חיזוק הרב מרדכי מוסאי אפיקי מים ניגונים בסוף השיעור
גברים כל השנה שלישי 17:45 19:00 גמרא הרב מרדכי בלוי בית א-ל (אשכנז) ערבית לבסוף מנחה לבסוף
גברים כל השנה שלישי אחרי ערבית פרשת שבוע מרצים שונים בית א-ל (אשכנז) 19:00 עד 20:00 כשעה
גברים כל השנה שלישי אחרי ערבית הלכה הרב אייל בנימין בית כורש כשעה
גברים כל השנה שלישי 20:00 21:30 תניא מאמרים של הרבי הרב יעקב נחימובסקי בית שלמה
גברים כל השנה שלישי 45 דקות לפני מנחה גמרא הרב אליהו מלכה בן פורת יוסף אחרי ערבית כשעה
גברים כל השנה שלישי בין מנחה לערבית כללי הרב אליהו מלכה בן פורת יוסף
גברים כל השנה שלישי בין מנחה לערבית ענייני דיומא מוסר הרב משה מועלם גאולת ישראל גם אחרי ערבית כ-45 דקות כשעה
גברים כל השנה שלישי אחרי ערבית גמרא הרב רזיאל סיאני גבורות יצחק כשעה ורבע
גברים כל השנה שלישי אחרי ערבית כללי הרב יעקב שבתאי היכל משה (קרית שרת)
גברים כל השנה שלישי 18:00 מנחה הלכה הרה''ר הרב אברהם יוסף הרמב''ם (קרית שרת) אחרי ערבית כשעה וחצי גם לנשים
גברים כל השנה שלישי בין מנחה לערבית הלכה הרה''ר הרב אברהם יוסף הרמב''ם (קרית שרת)
גברים כל השנה שלישי אחרי ערבית נ''ך הרב דרור ששון כשעה ורבע הרמב''ם (תל גיבורים) 19:30 עד 20:45
גברים כל השנה שלישי בין מנחה לערבית הלכה פ.שבוע הרב אורן כמוס ותיקים
גברים כל השנה שלישי 20:00 21:15 מחשבת ישראל הרב אברי מור יוסף ותיקים
גברים כל השנה שלישי אחרי ערבית טעמי המקרא הרב חיים יפה זכור לאברהם כשעה
גברים כל השנה שלישי 21:00 23:00 מוסר הרב ניסים טהרני זכר לקדושים כיבוד קל
גברים כל השנה שלישי בין מנחה לערבית הלכות חושן ומשפט הרב מאיר הלפרין זכרון לקדושים
גברים כל השנה שלישי אחרי ערבית הלכה הרב יורם כהן חללי מערכות ישראל
גברים כל השנה שלישי בין מנחה לערבית האדמו''ר מסקלהיד חסדי שמים
גברים כל השנה שלישי אחרי ערבית מוסר האדמו''ר מסקלהיד חסדי שמים קבלת קהל כיבוד קל כשעה
גברים כל השנה שלישי 18:00 19:00 תנ''ך הרב אלעזר אהרונסון ישיבת ההסדר חולון
גברים כל השנה שלישי בין מנחה לערבית הלכה הרב אמנון חגיגי מאיר עיניים כשעה ברמה גבוהה
גברים כל השנה שלישי בין מנחה לערבית הלכה הרב אמנון חגיגי מגן דוד כשעה ברמה גבוהה
גברים כל השנה שלישי אחרי ערבית הלכה אגדה הרב יצחק דיין מחנה אפרים כ-50 דקות
גברים כל השנה שלישי 18:00 19:00 נושאים מרתקים בהלכה ובאגדה הרב יצחק זילברשטיין משכן אברהם ערבית לבסוף גם לנשים מנחה לבסוף
גברים כל השנה שלישי 20:00 21:00 גמרא הרב אליהו שוב משכן אליהו 19:30 עד 20:30 ערבית לבסוף
גברים כל השנה שלישי בין מנחה לערבית פרשת שבוע הרב אברהם הכהן סודאי כ-50 דקות
גברים כל השנה שלישי אחרי ערבית נ''ך גמרא הרב יוסף ארביב כשעה וחצי גם לנשים סוכת שלום (ברנר)
גברים כל השנה שלישי בין מנחה לערבית הלכה הרב יצחק מ. דיין סולם יעקב כ-40 דקות
גברים כל השנה שלישי 20:30 21:30 גמרא (עין יעקב) הרב ארז חזני עושה שלום 20:00 עד 21:00
גברים כל השנה שלישי אחרי ערבית 20:30 גמרא (עין יעקב) הרב גבריאל זרגרי עץ חיים (ספרד) כשעה
גברים כל השנה שלישי אחרי ערבית הלכה בעיון הרב משה מערבי קדושי צה''ל כשעה
גברים כל השנה שלישי בין מנחה לערבית הלכה הרב יוסף שעשוע רבי מאיר בעל הנס
גברים כל השנה שלישי 20:15 21:15 גמרא הרב שלמה חוקת רבן יוחנן בן זכאי 20:00 עד 21:10 ערבית לבסוף
גברים כל השנה שלשי בין מנחה לערבית פרקי אבות בן איש חי הרב ברוך טולדנו שער השמים כ-45 דקות תהילים לפני השיעור
גברים כל השנה שלשי אחרי ערבית 21:15 גמרא הרב יצחק כהן צמח שערי ישועה 19:30 עד 20:30
גברים כל השנה שלשי 20:00 21:00 מוסר הרב אריאל שקלים שערי ציון
גברים כל השנה שלשי 20:45 22:00 לווין (עין יעקב) מרן הרב עובדיה יוסף זצוק''ל שערי תורה ותפילה שידורים חוזרים ערבית לבסוף
גברים כל השנה רביעי שעה לפני מנחה הלכה מוסר הרב משיח קמרי אברהם אבינו אחרי ערבית כשעה
גברים כל השנה רביעי שעה לפני מנחה גמרא מוסר הרב שלמה בן אדמון אור ציון
גברים כל השנה רביעי 19:15 20:30 טור בית יוסף הרב לירן שוב אור ציון במקלט
גברים כל השנה רביעי אחרי ערבית 21:00 גמרא הרב ישי ויצמן אחוה וריעות 20:00 עד 21:00
גברים כל השנה רביעי 18:45 19:45 טהרת המשפחה הרב יעקב בן שמעון בית דוד (ח-300)
גברים כל השנה רביעי 20:00 21:00 רש''י בעיון הרב אברהם סופר בית הכנסת הפתוח
גברים כל השנה רביעי בין מנחה לערבית גמרא הרב יעקב נחימובסקי בית שלמה כשעה
גברים כל השנה רביעי 19:30 21:00 יהדות ואקטואליה הרב מרדכי נחימובסקי בית שלמה גם לנשים ברוסית לעולים חדשים
גברים כל השנה רביעי 20:00 21:15 תניא הרב יעקב נחימובסקי בית שלמה
גברים כל השנה רביעי בין מנחה לערבית פרשת השבוע מוסר הרב יגאל פסו בן פורת יוסף
גברים כל השנה רביעי אחרי ערבית פרשת השבוע מוסר הרב יגאל פסו בן פורת יוסף
גברים כל השנה רביעי בין מנחה לערבית גמרא משנה הלכה הרב משה מיכאלי גאולת ישראל גם אחרי ערבית כ-45 דקות כשעה
גברים כל השנה רביעי בין מנחה לערבית נ''ך הרב אריה בהר גבעת רפאל
גברים כל השנה רביעי בין מנחה לערבית מוסר הרב מאיר טל דרכי נועם כ-40 דקות
גברים כל השנה רביעי בין מנחה לערבית כללי הרב יעקב שבתאי היכל משה (קרית שרת)
גברים כל השנה רביעי 19:30 21:00 פרשת שבוע מוסר הרב ציון כהן צמח המרכזי האשכנזי גם לנשים כיבוד קל
גברים כל השנה רביעי 20:50 22:10 ליקוטי מוהר''ן הרב אליהו גודלבסקי הרב מאיר שלמה הרבנות חולון מתחלפים כל שבוע ערבית לבסוף
גברים כל השנה רביעי שעה לפני מנחה משנה הרב אביגדור ברגר הרמב''ם (קרית שרת)
גברים כל השנה רביעי בין מנחה לערבית פרשת שבוע הרב אביגדור ברגר הרמב''ם (קרית שרת)
גברים כל השנה רביעי אחרי ערבית נ''ך או ענייני דיומא הרב שאול פיינה זכור לאברהם
גברים כל השנה רביעי בין מנחה לערבית מוסר (פלא יועץ) הרב מתתיהו אליעזר זכור לאברהם כשעה
גברים כל השנה רביעי בין מנחה לערבית חומש רש''י הרב מאיר הלפרין זכרון לקדושים
גברים כל השנה רביעי בין מנחה לערבית פרשת שבוע מוסר הרב משה סמירה חסדי שמים
גברים כל השנה רביעי אחרי ערבית גמרא הרב משה סמירה חסדי שמים כשעה
גברים כל השנה רביעי אחרי ערבית פרשת שבוע הרב חיים ישורון כ-45 דקות
גברים כל השנה רביעי 19:00 19:30 שיחת מוסר הרב אלעזר אהרונסון ישיבת ההסדר חולון
גברים כל השנה רביעי 22:00 23:00 אמונה הרב יגאל בסו ישיבת ההסדר חולון
גברים כל השנה רביעי אחרי ערבית הלכה גמרא (עין יעקב) הרב יוסף הלל נחלת שלום 19:30 עד 20:15 כשעה ערבית לבסוף
גברים כל השנה רביעי בין מנחה לערבית פרשת שבוע הרב צבי גרינוולד סודאי כ-45 דקות
גברים כל השנה רביעי אחרי ערבית 21:30 מוסר הרב יצחק עזרא סודאי מ-20:00 עד בוא הרב מוצפי
גברים כל השנה רביעי 21:30 22:45 כללי הרב בן ציון מוצפי סודאי גם לנשים ערבית לבסוף
גברים כל השנה רביעי בין מנחה לערבית הלכה הרב כהן סוכת שלום (ברנר)
גברים כל השנה רביעי אחרי ערבית גמרא הרב משה ברקת כשעה וחצי סוכת שלום (ברנר)
גברים כל השנה רביעי בין מנחה לערבית הלכה הרב אורי כהן או שלמה עמרמי סולם יעקב
גברים כל השנה רביעי בין מנחה לערבית מוסר פרשת שבוע אברכים שונים עטרת חכמים
גברים כל השנה רביעי 21:00 22:00 הל' שמירת הלשון הרב ניצן ראובן עטרת חכמים בקומה ג' ערבית לבסוף
גברים כל השנה רביעי אחרי ערבית 20:30 תנא דבי אליהו טעמי המקרא הרב יגאל זכאים עץ חיים (ספרד) כשעה
גברים כל השנה רביעי אחרי ערבית שניים מקרא ואחד תרגום לימוד בקבוצה עץ חיים (תימן) קריאה בתורה בהיגוי תימני
גברים כל השנה רביעי בין מנחה לערבית רבנים אורחים קדושי צה''ל
גברים כל השנה רביעי בין מנחה לערבית פרשת השבוע מוסר הרב חיים יפה רבי מאיר בעל הנס
גברים כל השנה רביעי בין מנחה לערבית פ.שבוע מוסר הלכה הרב חיים אברהמוב רבן יוחנן בן זכאי הרב ישראל רבי רק בקיץ
גברים כל השנה רביעי 20:15 21:15 הלכה פרשת שבוע הרב חיים אברהמוב רבן יוחנן בן זכאי 20:00 עד 21:10 ערבית לבסוף
גברים כל השנה רביעי שעה לפני מנחה נ''ך הרב יצחק אלימלך רחל אימנו אחרי ערבית
גברים כל השנה רביעי בין מנחה לערבית כללי הרב תומר שקלים שערי ציון
גברים כל השנה רביעי 20:00 21:00 תניא הרב תומר שקלים שערי ציון
גברים כל השנה רביעי בין מנחה לערבית כללי הרב חיים רבי שערי רצון כ-40 דקות ערבית לבסוף
גברים כל השנה רביעי 20:30 21:30 מוסר אקטואליה הרב רחמים מטטוב שערי תורה ותפילה 20:00 עד 21:30 ערבית לבסוף
גברים כל השנה רביעי 20:15 22:15 גמרא מוסר הרב שי יצחקי תורת משה חיים 20:00 עד 22:00 ערבית לבסוף
גברים כל השנה רביעי 21:00 23:00 מוסר השקפה הרב דוד מלכה תפארת בחורים
גברים כל השנה חמישי אחרי ערבית פ''ש ענייני דיומא הרב ישי מזלומיאן אביר יעקב כשעה
גברים כל השנה חמישי 21:00 00:00 פרשת שבוע הרב מנחם שטיינברגר אהלי מנחם מענדל
גברים כל השנה חמישי 20:00 22:00 הלכה רמב''ם הרב משיח קמרי אור החיים (תל גיבורים)
גברים כל השנה חמישי חצות הנץ כולל ערב (משמר) אור החיים (תל גיבורים)
גברים כל השנה חמישי שעה לפני מנחה שו''ת והפטרה הרה''ר הרב אברהם יוסף אור ציון אחרי ערבית
גברים כל השנה חמישי 19:30 20:30 הלכות שמירת הלשון הרב לירן שוב אור ציון במקלט
גברים כל השנה חמישי 20:00 21:00 גמרא הרב שלמה בן אדמון אור ציון
גברים כל השנה חמישי בין מנחה לערבית תניא וחסידות הרב משה פינקוביץ' אחים ורעים כ-30 דקות
גברים כל השנה חמישי 17:45 19:00 גמרא הרב משה רוכלין בית א-ל (אשכנז) ערבית לבסוף מנחה לבסוף
גברים כל השנה חמישי 10:30 11:30 גמרא (סוכה) הרב נתן נטע לנדמן בית הכנסת הגדול בביהכ''נ שח''ל חומה ומגדל 18
גברים כל השנה חמישי בין מנחה לערבית הלכה הרב יוסף שעשוע בית יוסף
גברים כל השנה חמישי 20:00 21:30 דרשה חסידית הרב יעקב נחימובסקי בית שלמה
גברים כל השנה חמישי בין מנחה לערבית כללי הרב שמואל מונדני בן פורת יוסף אחרי ערבית כשעה
גברים כל השנה חמישי בין מנחה לערבית ענייני דיומא גאולת ישראל כשעה
גברים כל השנה חמישי אחרי ערבית מוסר הרב משיח קמרי גבורות יצחק כשעה וחצי
גברים כל השנה חמישי 20:30 22:00 חסידות והתוועדות הרב ירחמיאל גורליק גבורת ישראל (חב''ד)
גברים כל השנה חמישי 20:15 21:15 פרשת שבוע הרב דוד רחימי דברי שלום
גברים כל השנה חמישי שעה לפני מנחה גמרא (עין יעקב) הרב יעקב בן שלום הרמב''ם (קרית שרת)
גברים כל השנה חמישי אחרי ערבית פרקי אבות הרה''ר הרב אברהם יוסף הרמב''ם (קרית שרת) כשעה
גברים כל השנה חמישי 20:30 21:35 נ''ך הרב שאול פיינה הרמב''ם (קרית שרת) ערבית לבסוף
גברים כל השנה חמישי אחרי ערבית הלכה הרב דרור ששון כשעה ורבע הרמב''ם (תל גיבורים) 19:30 עד 20:45
גברים כל השנה חמישי 20:00 21:15 גמרא הרב אלעזר אהרונסון ותיקים
גברים כל השנה חמישי בין מנחה לערבית מוסר פרשת שבוע הרב שלמה בן אדמון זכור לאברהם
גברים כל השנה חמישי בין מנחה לערבית נ''ך הלכה הרב יאיר עובדיה זכר לקדושים
גברים כל השנה חמישי אחרי ערבית פרשת שבוע הרב יונה הר צבי זכר לקדושים עם דפי עזר
גברים כל השנה חמישי בין מנחה לערבית פרשת שבוע זכרון לקדושים
גברים כל השנה חמישי אחרי ערבית משנה ברורה הרב מאיר הלפרין זכרון לקדושים
גברים כל השנה חמישי אחרי ערבית הלכה מוסר הרב משה ירושלמי חללי מערכות ישראל
גברים כל השנה חמישי 14:10 15:30 פרשת שבוע הרב יורם כהן חללי מערכות ישראל
גברים כל השנה חמישי 21:30 00:00 אמונה ובטחון הרב שלום ארוש חללי צה''ל גם לנשים
גברים כל השנה חמישי בין מנחה לערבית הלכה הרב משה סמירה חסדי שמים
גברים כל השנה חמישי 08:30 09:00 אמונה הרב יגאל בסו ישיבת ההסדר חולון
גברים כל השנה חמישי 17:30 מנחה בן איש חי הרב אליהו לוי מחנה אפרים אחרי ערבית כשעה וחצי
גברים כל השנה חמישי 19:00 19:45 תניא ענייני דיומא הרב אורי דוברבסקי משכן אברהם
גברים כל השנה חמישי אחרי ערבית פרשת שבוע הרב חיים רוזן נחלת שלום כשעה
גברים כל השנה חמישי בין מנחה לערבית מוסר הרב ראובן סודאי
גברים כל השנה חמישי 20:30 21:30 כללי הרב דוד גורדנה סודאי
גברים כל השנה חמישי 21:30 23:00 גמרא פ.שבוע הרב יוסף ניסן או בנו סודאי גם לנשים
גברים כל השנה חמישי בין מנחה לערבית פרשת שבוע מוסר הרב מאיר שמעון ויינרך סוכת שלום (ברנר)
גברים כל השנה חמישי אחרי ערבית נ''ך פרשת שבוע הרב יוסף ארביב כשעה וחצי גם לנשים סוכת שלום (ברנר)
גברים כל השנה חמישי בין מנחה לערבית כללי הרב יוסף בטט סולם יעקב כ-40 דקות
גברים כל השנה חמישי שעה לפני מנחה גמרא הרב פנחס גבריאל עטרת אליהו - משען חולון אחרי ערבית
גברים כל השנה חמישי אחרי ערבית 20:30 נ''ך הרב גבריאל זרגרי עץ חיים (ספרד) כשעה
גברים כל השנה חמישי שעה לפני מנחה ספר החינוך פרשת שבוע הרב משה מערבי קדושי צה''ל
גברים כל השנה חמישי בין מנחה לערבית פרשת שבוע סדר הדורות הרב משה מערבי קדושי צה''ל
גברים כל השנה חמישי בין מנחה לערבית זוהר הרב מרדכי מאמיה רבי מאיר בעל הנס
גברים כל השנה חמישי 20:15 21:15 הלכה מוסר פ.שבוע הרב יצחק מאמיה רבן יוחנן בן זכאי 20:00 עד 21:15 ערבית לבסוף
גברים כל השנה חמישי 20:00 21:00 פרשת השבוע הרב עמית רחמים שערי ציון
גברים כל השנה חמישי 20:30 21:30 שמירת הלשון הרב עידן יצחקיאן שערי תורה ותפילה ערבית לבסוף
גברים כל השנה חמישי 21:30 22:15 מוסר על פ.שבוע הרב בנימין שהר תורת משה חיים ערבית לבסוף
גברים כל השנה חמישי 14:15 17:00 גמרא לימוד בחברותות תפארת בחורים
גברים כל השנה שישי 08:15 09:00 הלכות שבת הרב ישי מזלומיאן אביר יעקב שו''ע משנה ברורה
גברים כל השנה שישי שעה לפני מנחה הלכות מענייני דיומא הרה''ר הרב אברהם יוסף אהבה ואחוה אחרי ערבית כשעה
גברים כל השנה שישי שעה לפני מנחה הלכה מוסר הרב משיח קמרי אור החיים (תל גיבורים)
גברים כל השנה שישי אחרי ערבית פלג כללי הרב שלמה בן אדמון אור ציון כחצי שעה
גברים כל השנה שישי 20:00 21:00 עונג שבת הרב שלמה בן אדמון אור ציון בחורף בלבד
גברים כל השנה שישי 07:00 07:45 הדף היומי הרב משה ביתן בית א-ל (אשכנז)
גברים כל השנה שישי 15 דקות לפני מנחה רמח''ל הרב יהונתן ענבה בית דוד (ח-300) אחרי ערבית
גברים כל השנה שישי לפני מנחה הלכות שבת הרב שמואל רסקין בית הכנסת הפתוח אחרי ערבית כ- 30 דקות
גברים כל השנה שישי 21:30 23:00 מדרש רבה הרב יוסף שעשוע בית יוסף 20:00 עד 22:00
גברים כל השנה שישי 21:15 22:15 עונג שבת הר ציון 20:15 עד 21:15
גברים כל השנה שישי 09:00 12:00 ליקוטי מוהר''ן שו''ע הרב אילן כהן הרבנות חולון כולל יום שישי
גברים כל השנה שישי 11:00 12:30 הלכה הרב אליהו מאדאר הרמב''ם (נווה ארזים)
גברים כל השנה שישי שעה קריאת ולימוד שיה''ש הרב שאול פיינה הרמב''ם (קרית שרת) בקיץ בלבד
גברים כל השנה שישי לפני מנחה שניים מקרא אחד תרגום הרב אליהו זיתוני הרמב''ם (קרית שרת) בקיץ בלבד
גברים כל השנה שישי 22:00 23:00 עונג שבת הרב אליהו זיתוני הרמב''ם (קרית שרת) 20:30 עד 21:30
גברים כל השנה שישי חצי שעה לפני מנחה פנינים מפ.שבוע הרב דוד אוז'לבו ותיקים
גברים כל השנה שישי 09:00 12:00 כולל יום שישי לימוד בחברותות זכור לאברהם
גברים כל השנה שישי 30 דקות לפני מנחה פרשת שבוע מוסר הרב יהושע חפץ חיים
גברים כל השנה שישי אחרי שחרית פרשת שבוע הרב יגאל בסו ישיבת ההסדר חולון
גברים כל השנה שישי 13:30 14:30 גמרא (עין יעקב) פ.שבוע הרב יצחק פרץ מאיר עיניים 12:30 עד 13:30
גברים כל השנה שישי 13:30 14:30 גמרא (עין יעקב) פ.שבוע הרב יצחק פרץ מגן דוד 12:30 עד 13:30
גברים כל השנה שישי 12:45 13:30 פרשת שבוע הרב לירן שוב סודאי 12:15 עד 13:00
גברים כל השנה שישי 13:50 14:40 הלכה פ.שבוע ספר המצוות הרב יצחק מאמיה סודאי 13:20 עד 14:05 מנחה לפני השיעור
גברים כל השנה שישי 22:15 23:45 בקשות פ.שבוע הרב יצחק מאמיה סודאי 20:15 עד 21:30
גברים כל השנה שישי שעה לפני מנחה זוהר שיר השירים הרב חיים רבי עטרת חכמים
גברים כל השנה שישי אחרי מנין של פלג המנחה פרשת השבוע הרב אמנון כהן רבי מאיר בעל הנס כ-30 דקות בקומה ג'
גברים כל השנה שישי 22:00 23:30 עונג שבת פייטנים רבנים הרב יצחק כהן צמח שערי ישועה 20:00 עד 22:00 פעם בחודש
גברים כל השנה שישי שעה לפני מנחה פ.שבוע עם רש''י הרב בנימין שהר תורת משה חיים 30 דקות לפני מנחה
גברים כל השנה שישי 22:00 00:30 עונג שבת הרב יצחקוב תפארת בחורים
גברים כל השנה שבת קודש 16:00 17:00 תהלים קריאה בקבוצה נצח ישראל - משכן מאיר (ספרד) שעתים וחצי לפני מנחה
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה ערבית הרב יוסף רמבם עולי משהד
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה הלכה פרשת שבוע הרב גילעד רצון אבי דוד
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה הלכה שמירת הלשון הרב גילעד רצון אבי דוד כ-30 דקות
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה הלכה מוסר הרב אופיר אלבז אביר יעקב 15:30 עד 16:30
גברים כל השנה שבת קודש 30 דקות לפני ערבית פרשת שבוע מוסר הרב ישי מזלומיאן אביר יעקב
גברים כל השנה שבת קודש 45 דקות לפני מנחה פרשת שבוע הרב יצחק כהן אברהם אבינו
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית ערבית פרשת שבוע הרב שמריה אזולאי אברהם אבינו כ-45 דקות
גברים כל השנה שבת קודש 13:45 16:00 הלכה משנה הרב אליהו קשקש אהבה ואחוה
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה גמרא הרב עזרא יצחייק אהבה ואחוה
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה ערבית הלכה אגדה הרב עזרא יצחייק אהבה ואחוה כ-45 דקות
גברים כל השנה שבת קודש אחרי ערבית גמרא (עין יעקב) הרב עזרא יצחייק אהבה ואחוה כ-30 דקות (סדר מועד)
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה פרשת שבוע מוסר הרב ישראל שמורק כשעה אוהל בן שלום
גברים כל השנה שבת קודש שעתיים לפני ערבית הלכה הרב יעקב טל שקרגי אהל יהודה שעה וחצי לפני ערבית
גברים כל השנה שבת קודש 08:00 08:45 חסידות הרב מנחם שטיינברגר אהלי מנחם מענדל
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה הלכה הרב מנחם שטיינברגר אהלי מנחם מענדל
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה פרשת שבוע הלכה הרב דוד בבייב אור בני ציון גם בבוכרית
גברים כל השנה שבת קודש בזמן סעודה שלישית כללי הרב דוד בבייב אור בני ציון גם בבוכרית
גברים כל השנה שבת קודש שעה וחצי לפני מנחה הלכה מוסר הרב אליהו לוי אור החיים (ח-300) שעה לפני מנחה
גברים כל השנה שבת קודש 14:00 16:00 גמרא הלכה מוסר הרב אמנון כהן אור החיים (תל גיבורים) מנחה לבסוף
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני ערבית הלכות שו''ע מוסר הרב משה פרזיס אור החיים (תל גיבורים)
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני ערבית הלכה מתוך פרשת שבוע הרב דוד ניסן אור חדש
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנין הנץ גמרא קידוש הרב אלירן ישראל אור ציון כ-45 דקות
גברים כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 גמרא הרב אברהם דהן אור ציון 13:00 עד 14:00
גברים כל השנה שבת קודש 15:00 16:00 גמרא הרב שלמה בן אדמון אור ציון אחרי ערבית
גברים כל השנה שבת קודש 16:00 17:00 הלכה הרב לירן שוב אור ציון 14:00 עד 14:45
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה הלכה ענייני דיומא הרה''ר הרב אברהם יוסף אור ציון
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית פרשת שבוע הרה''ר הרב אברהם יוסף אור ציון הרבנים מתחלפים
גברים כל השנה שבת קודש לאחר תפילת שחרית סיפורי מעשיות ר' נחמן מברסלב הרב עזריאל ברזילי אורות הצחצחות כשעה
גברים כל השנה שבת קודש 14:00 15:30 גמרא (עין יעקב) הלכה רבנים שונים אורות הצחצחות 13:30 עד 15:00
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה פרשת שבוע הרב חיים וילהלם אחוה וריעות
גברים כל השנה שבת קודש 07:30 08:00 תניא הרב משה פינקוביץ' אחים ורעים לפני שחרית בשבת מברכין - תהילים
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מוסף הדף היומי הרב משה פינקוביץ' אחים ורעים
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה המשך הדף היומי פרקי אבות הרב משה פינקוביץ' אחים ורעים
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית פ.שבוע ענייני דיומא הרב משה פינקוביץ' אחים ורעים כ-20 דקות
גברים כל השנה שבת קודש שעה ורבע לפני ערבית מוסר הלכה הרב משה מיכאלי אפיקי מים שעה ורבע לפני ערבית
גברים כל השנה שבת קודש 14:00 14:45 מוסר הרב משה רחי ארם נהרים
גברים כל השנה שבת קודש 14:00 16:30 גמרא פרשת שבוע הרב דרור ששון ארם נהרים למעלה
גברים כל השנה שבת קודש 14:45 15:45 משניות הלכה הרב גל שעיו ארם נהרים 15:00 עד 16:20
גברים כל השנה שבת קודש 16:20 16:40 שו''ת בהלכה הרב גל שעיו ארם נהרים
גברים כל השנה שבת קודש 16:30 17:30 הלכה פרשת שבוע הרב מאיר חיון ארם נהרים 15:00 עד 16:00 כשעה
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני ערבית הלכה הרב מאיר חיון ארם נהרים
גברים כל השנה שבת קודש 30 דקות לפני ערבית כללי הרב יוסף מוחבר ארם נהרים
גברים כל השנה שבת קודש 07:15 08:15 הדף היומי הרב משה ביתן בית א-ל (אשכנז) לפני שחרית
גברים כל השנה שבת קודש 10:30 11:00 פרשת שבוע הרב משה ביתן בית א-ל (אשכנז) אחרי מוסף
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה גמרא הרב פנחס אלטהויז אברכים בית א-ל (אשכנז)
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית פרשת שבוע הרב פנחס אלטהויז אברכים בית א-ל (אשכנז) כ-30 דקות
גברים כל השנה שבת קודש 15:15 17:30 נ''ך ליקוטי מוהר''ן הרב אילן כהן בית א-ל 14:15 עד מנחה
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני ערבית פרשת שבוע מוסר הרב ישראל שמורק בית א-ל
גברים כל השנה שבת קודש 13:45 14:30 פרשת שבוע הרב מנשה שם טוב בית דוד (נאות רחל) בפרסית
גברים כל השנה שבת קודש 15:30 16:45 הלכה הרב מני לב בית דוד (נאות רחל) 14:30 עד 15:45
גברים כל השנה שבת קודש 16:45 מנחה גמרא הרב יוסף מוחבר בית דוד (נאות רחל) 15:45 עד מנחה גם לנשים
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית פרשת שבוע הרב עמרם מנשה בית דוד (נאות רחל) גם לנשים
גברים כל השנה שבת קודש שעה ורבע לפני מנחה הלכה הרב יהונתן ענבה בית דוד (ח-300) שעה לפני מנחה גם לנשים
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית ערבית פרשת שבוע הרב יהונתן ענבה בית דוד (ח-300) גם לנשים
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה ערבית גמרא (ברכות) הרב נתן נטע לנדמן בית הכנסת הגדול
גברים כל השנה שבת קודש 07:30 08:00 חסידות הרב שמואל רסקין בית הכנסת הפתוח בשבת מברכים: תהילים מ-6:45
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה תניא הרב שמואל רסקין בית הכנסת הפתוח
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה עיון בפרקי אבות לימוד בקבוצה בית הכנסת הפתוח בקיץ בלבד
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה פירוש התפילה סיפור חסידי הרב אבי טל בית הכנסת הפתוח
גברים כל השנה שבת קודש 15:00 16:00 הדף היומי הרב יוסף שעשוע בית יוסף 14:00 עד 15:00
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה הלכה הרב יוסף שעשוע בית יוסף כשעה
גברים כל השנה שבת קודש 17:00 18:15 בן איש חי הרב אייל בנימין בית כורש 15:00 עד 16:00
גברים כל השנה שבת קודש 09:00 09:30 פרשת שבוע הרב מרדכי נחימובסקי בית שלמה לפני הקריאה בתורה
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה מדרש רבה ומילי דאגדתא הרב מרדכי נחימובסקי בית שלמה
גברים כל השנה שבת קודש 13:45 15:00 בן איש חי הרב שמואל מונדני בן פורת יוסף 13:30 עד 15:00
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה הלכה ענייני דיומא הרב שמואל מונדני בן פורת יוסף כ-45 דקות לפני מנחה
גברים כל השנה שבת קודש לאחר סעודה שלישית הלכה הרב שמואל מונדני בן פורת יוסף כ-40 דקות
גברים כל השנה שבת קודש 16:00 17:00 אבות ובנים בעל השדה מנחה לבסוף
גברים כל השנה שבת קודש 14:00 15:30 גמרא (עין יעקב) משנה הלכה הרב איתמר כהן גאולת ישראל 13:30 עד 15:00
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית מוסר פרשת שבוע זוהר הרב משה מועלם גאולת ישראל עד ערבית
גברים כל השנה שבת קודש 15:00 16:30 גמרא הרב דניאל ארביב גבורות יצחק 14:30 עד 15:30
גברים כל השנה שבת קודש 16:30 מנחה הלכה הרב תומר דוד גבורות יצחק 15:00 עד מנחה
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית פ.שבוע מוסר הרב תומר דוד גבורות יצחק כ-30 דקות
גברים כל השנה שבת קודש 08:00 09:00 חסידות הרב דוד גור אריה גבורת ישראל (חב''ד)
גברים כל השנה שבת קודש 10:30 11:00 הלכה הרה''ר הרב יוחנן גור אריה גבורת ישראל (חב''ד)
גברים כל השנה שבת קודש שעתיים לפני מנחה הדף היומי הרב רונן פלג גבורת ישראל (חב''ד)
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה גמרא הרב דוד גור אריה גבורת ישראל (חב''ד)
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה הלכה פרקי אבות הרב מאיר מלכה גבורת ישראל (חב''ד)
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית חסידות הרב דוד גור אריה גבורת ישראל (חב''ד)
גברים כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 הלכה הרב יוסף חרזי גבעת רפאל 13:45 עד 14:45
גברים כל השנה שבת קודש 30 דקות לפני מנחה מוסר אגדה הרב יוסף חרזי גבעת רפאל
גברים כל השנה שבת קודש 30 דקות לפני ערבית פרשת שבוע הרב אריה בהר גבעת רפאל
גברים כל השנה שבת קודש שעתיים לפני מנחה הלכה הרב דוד רחימי דברי שלום
גברים כל השנה שבת קודש 15:00 16:30 רש''י על הפרשה לימוד בקבוצה דרכי נועם 14:00 עד 15:00
גברים כל השנה שבת קודש 16:30 מנחה הלכה מוסר הרב לירן רביב דרכי נועם
גברים כל השנה שבת קודש 30 דקות לפני ערבית אגדה הרב יצחק דיין או הרב יצחק מ. דיין דרכי נועם הרבנים מתחלפים כל שבת
גברים כל השנה שבת קודש אחרי ערבית זמן ר''ת הלכה הרב יצחק דיין או הרב יצחק מ. דיין דרכי נועם הרבנים מתחלפים כל שבת
גברים כל השנה שבת קודש 14:30 17:30 פרשת שבוע הרב שאר ישוב אזולאי היכל אליהו 13:30 עד 16:00 בכולל מנחה באמצע השיעור
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה פרשת שבוע הרב ראובן יעקובוב היכל אליהו בשפה הבוכרית
גברים כל השנה שבת קודש חצי שעה לפני מנחה כללי הרב יעקב שבתאי היכל משה (קרית שרת)
גברים כל השנה שבת קודש 45 דקות לפני ערבית הלכה פרשת שבוע הרב שבתאי או הרב שלמה או הרב סימניאן היכל משה (קרית שרת) 40 דקות מתחלפים כל שבת
גברים כל השנה שבת קודש שעה וחצי לפני מנחה גמרא הרב משה ביתן היכל רפאל
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית פרשת שבוע הרב משה ביתן היכל רפאל כ-30 דקות
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה פרשת שבוע הרב משה מונדני הר ציון כ-40 דקות
גברים כל השנה שבת קודש כ-45 דקות לפני ערבית הלכה פרשת שבוע הרב משה מונדני הר ציון
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני ערבית פרשת השבוע הרב אילן כהן הרבנות חולון
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנין הנץ הלכה הרב אופיר אלבז הרמב''ם (נווה ארזים) כ-30 דקות
גברים כל השנה שבת קודש 12:00 14:30 גמרא הרב אופיר אלבז הרמב''ם (נווה ארזים) 11:30 עד 13:30 מנחה לבסוף
גברים כל השנה שבת קודש 12:00 14:30 הלכה גמרא מוסר הרב דוד קורטרן הרמב''ם (נווה ארזים) 11:30 עד 13:30 מנחה לבסוף
גברים כל השנה שבת קודש 15:00 17:00 גמרא (עין יעקב) הלכה הרב ישי מזלומיאן הרמב''ם (נווה ארזים) 14:00 עד 16:00
גברים כל השנה שבת קודש 06:30 07:00 בקשות הרמב''ם (קרית שרת)
גברים כל השנה שבת קודש 10:00 10:30 אבות ובנים הרמב''ם (קרית שרת)
גברים כל השנה שבת קודש 14:30 16:00 מנורת המאור לימוד בקבוצה הרמב''ם (קרית שרת) 13:30 עד 15:00
גברים כל השנה שבת קודש 16:00 17:00 הלכה הרב שאול פיינה הרמב''ם (קרית שרת) 14:30 עד 15:30
גברים כל השנה שבת קודש 17:00 18:00 פרשת שבוע הרב שאול פיינה הרמב''ם (קרית שרת) 15:30 עד מנחה
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה ערבית הלכה פרשת שבוע הרב שאול פיינה הרמב''ם (קרית שרת) כולל סעודה שלישית כ-40 ד'
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה ערבית פרשת שבוע הרב אליהו זיתוני הרמב''ם (קרית שרת) כ-40 ד'
גברים כל השנה שבת קודש שעתיים לפני מנחה משנה גמרא רש''י לימוד בקבוצה הרמב''ם (תל גיבורים)
גברים כל השנה שבת קודש 07:15 08:00 חובות הלבבות הרב דוד אוז'לבו ותיקים
גברים כל השנה שבת קודש שעה וחצי גמרא הרב ברוך ותיקים
גברים כל השנה שבת קודש לפני מנחה נ''ך הרב דוד אוז'לבו ותיקים
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה ענייני דיומא הרב אלעזר אהרונסון ותיקים שבת ראשונה בחודש
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית פרשת שבוע הרב אלעזר אהרונסון ותיקים כ-30 דקות
גברים כל השנה שבת קודש 14:15 16:45 לימוד זוהר הרב רפאל בובי זכור לאברהם (מקבצאל) 13:45 עד 15:45
גברים כל השנה שבת קודש 16:00 17:30 הלכה הרב יוסף מוגרבי זכור לאברהם (מקבצאל) 14:45 עד 16:00 מנחה לבסוף
גברים כל השנה שבת קודש 15:00 16:00 הלכה פרשת שבוע הרב יאיר עזריה זכור לאברהם 14:00 עד 14:30
גברים כל השנה שבת קודש 16:00 17:30 משנ''ב פרשת שבוע הרב שלמה בן אדמון זכור לאברהם 14:30 עד 15:30
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני ערבית הלכה הרב ששון אנדיבו זכור לאברהם 30 דקות לפני ערבית
גברים כל השנה שבת קודש 17:00 מנחה כללי הרב יאיר עובדיה זכר לקדושים 15:00 עד מנחה
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית פרשת שבוע הלכה הרב יאיר עובדיה זכר לקדושים כ-40 דקות
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה גמרא (עין יעקב) הרב מאיר הלפרין זכרון לקדושים
גברים כל השנה שבת קודש אחרי ערבית תניא הרב מאיר הלפרין זכרון לקדושים כ-20 דקות
גברים כל השנה שבת קודש 16:00 17:30 פ.שבוע תהילים הרב יוסף מירילאשוילי חיים אברהם תהילים כחצי שעה
גברים כל השנה שבת קודש 17:30 מנחה כללי הרב יוסף מירילאשוילי חיים אברהם בשפה בגרוזינית
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית מוסר ענייני דיומא הרב יוסף מירילאשוילי חיים אברהם כ-30 דקות
גברים כל השנה שבת קודש אחרי ערבית טהרת המשפחה הרב יוסף מירילאשוילי חיים אברהם כ-20 דקות
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית פרשת שבוע הרב אברהם דיין חללי דקר
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה פרשת שבוע הרב אלישע עזרפד חללי מערכות ישראל
גברים כל השנה שבת קודש 45 דקות לפני ערבית הלכה הרב יורם כהן חללי מערכות ישראל חצי שעה לפני ערבית
גברים כל השנה שבת קודש 08:00 08:30 פרשת שבוע הרב חיים ישורון חללי צה''ל
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה ערבית פרשת שבוע הרב בצלאל מציון חללי צה''ל כשעה
גברים כל השנה שבת קודש 11:30 13:30 גמרא (עין יעקב) הרב שי אביגל חסד ואמת 11:00 עד 13:00
גברים כל השנה שבת קודש 15:00 17:00 פרשת שבוע הרב משיח קמרי חסד ואמת 14:00 עד 16:00 גם לנשים כיבוד קל
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה ערבית גמרא (עין יעקב) הרב חנניה לוי חסד ואמת כיבוד קל
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה הלכה הרב משה סמירה חסדי שמים
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה ערבית פרשת שבוע כללי הרב שלמה לוי חסדי שמים אחרי סעודה שלישית כ-45 דקות כולל סעודה שלישית
גברים כל השנה שבת קודש 13:45 15:00 הלכה הרב דרור נרוב חפץ חיים 13:00 עד 14:00
גברים כל השנה שבת קודש 17:00 18:30 הלכה הרב אל חי ליברמן חפץ חיים 15:00 עד 16:00
גברים כל השנה שבת קודש אחרי ערבית נ''ך הרב יהושע חפץ חיים כ-30 דקות
גברים כל השנה שבת קודש 10:30 11:00 נ''ך (שופטים) ד''ר משה אהרן פישר ישורון אחרי מוסף
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה גמרא הרב אודי כהן ישורון
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית פרשת שבוע הרב שמואל ברקוביץ' ישורון
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מוסף פרשת שבוע רבנים שונים מהישיבה ישיבת ההסדר חולון
גברים כל השנה שבת קודש 16:00 מנחה רמב''ם משלי רש''י לימוד בקבוצה כנפי נשרים 14:00 עד 16:00 בהיגוי תימני
גברים כל השנה שבת קודש 14:00 ערבית פרשת שבוע מוסר הרב יהודה עמרני כפוסי מנחה באמצע
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני ערבית פרשת שבוע הלכה הרב שלמה זברלו מאור ישראל
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה הלכה הרב יצחק מ. דיין מאיר עיניים רק בקיץ
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה הלכה הרב יצחק מ. דיין מגן דוד רק בקיץ
גברים כל השנה שבת קודש 14:30 הרב יוסף שוב מחנה אפרים הרב אליהו ח.לוי
גברים כל השנה שבת קודש שעה וחצי לפני מנחה גמ' (עין יעקב) מוסר הרב אליהו ח.לוי מחנה אפרים מנחה לבסוף
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה פרשת שבוע הרב אליהו ח.לוי מחנה אפרים עד בא הרב שמעון מלא
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני ערבית מוסר הרב שמעון מלא מחנה אפרים 16:00 עד ערבית
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני ערבית הלכה הרב משה סמאי מישרים
גברים כל השנה שבת קודש שעה וחצי לפני מנחה גמרא הלכה הרב גדי עמר מעוז יעקב
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית פרשת שבוע הרב גדי עמר מעוז יעקב
גברים כל השנה שבת קודש אחרי ערבית לימוד זוהר אידרא לימוד בקבוצה מעוז יעקב כ-20 דקות
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מוסף גמרא ד''ר יוסי גרין משכן אברהם כ-45 דקות
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה 18:00 בן איש חי הרב אברהם שוב משכן אליהו
גברים כל השנה שבת קודש אחרי שחרית פרשת שבוע הרב מאיר בלומברג משכן דוד כולל קידוש כ-20 דקות
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה ערבית גמרא הרב ישי ויצמן משכן דוד כולל סעודה שלישית
גברים כל השנה שבת קודש 15:00 17:00 מנורת המאור זוהר שבת הלכה פסוקה הרב אלון חאמי נוה שלום שבזי 14:00 עד 16:00
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה גמרא הרב יוסף הלל נחלת שלום
גברים כל השנה שבת קודש 21:30 22:30 הלכה פרשת השבוע הרב אדיר עמרוצי נחלת שלום 20:00 עד 21:00
גברים כל השנה שבת קודש 17:00 18:00 פרשת שבוע הרב שלמה לוי או הרב שאול שבתאי נצח ישראל - משכן מאיר (ספרד) שעה וחצי לפני מנחה
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה ערבית הלכה פרשת שבוע הרב ארז חזני נצח ישראל בקיץ בלבד
גברים כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 גמרא (עין יעקב) הרב יוסף מוחבר סודאי 13:30 עד 14:30 גם לנשים
גברים כל השנה שבת קודש 15:00 16:00 הלכה הרב משה פרזיס סודאי 14:30 עד 15:30
גברים כל השנה שבת קודש 16:00 17:00 הלכה ענייני דיומא הרב עמרם מנשה סודאי 15:30 עד 16:00 גם לנשים מנחה לבסוף
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני ערבית הלכה פ.שבוע הרב יוסף שעשוע סודאי גם לנשים
גברים כל השנה שבת קודש אחרי ערבית שעור בזוהר הרב יוסף שעשוע סודאי כ-30 דקות
גברים כל השנה שבת קודש שעה אחרי ערבית אבות ובנים סודאי בחורף בלבד
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה הלכה הרב יוסף ארביב סוכת שלום (קאפח)
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית פרשת שבוע מוסר הרב יוסף ארביב סוכת שלום (קאפח) כשעה
גברים כל השנה שבת קודש אחרי שחרית לימוד הל' שמירת הלשון הרב משה רחי כ-40 דקות סוכת שלום (ברנר)
גברים כל השנה שבת קודש שעה וחצי לפני מנחה לימוד משמרה לפי עדת דמשק הרב יצחק מערבי מנחה לבסוף סעודה שלישית סוכת שלום (ברנר)
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית פרשת שבוע הרב משה רחי ערבית לבסוף סוכת שלום (ברנר)
גברים כל השנה שבת קודש 16:00 17:00 גמרא הרב ליאור רביאב סולם יעקב 15:00 עד 16:00
גברים כל השנה שבת קודש 17:00 מנחה הלכה הרב יצחק מ. דיין סולם יעקב 16:00 עד מנחה
גברים כל השנה שבת קודש 15:00 16:00 הלכה פ.שבוע מוסר הרב עדיאל הלוי סיני 14:00 עד 15:00
גברים כל השנה שבת קודש 17:00 18:00 הלכה אגדה הרב ארז חזני עושה שלום 16:00 עד 17:00
גברים כל השנה שבת קודש 14:40 17:30 הלכה פ.שבוע מוסר הרב חיים רבי עטרת חכמים 13:45 עד 15:30 מנחה לפני השיעור ולאחריו גם לנשים
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה הלכה אגדה הרב רוני ברוך אל עטרת חכמים קומה ג'
גברים כל השנה שבת קודש 14:00 15:30 הלכה הרב גבריאל זרגרי עץ חיים (ספרד)
גברים כל השנה שבת קודש 15:00 17:00 רש''י שולחן ערוך לימוד בקבוצה עץ חיים (תימן) 14:00 עד 15:30
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה בן איש חי הרב שי יצחק פחד יצחק כשעה
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני ערבית מוסר הלכה הרב שלמה צפני פחד יצחק
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנין הנץ 10:00 גמרא הרב אברהם זדה צעירי איראן
גברים כל השנה שבת קודש 15:30 17:30 הלכה פרשת שבוע הרב אברהם משומר צעירי איראן 14:30 עד 16:30 מנחה לבסוף
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני מנחה כללי הרב משה בבזרה קדושי בבל
גברים כל השנה שבת קודש 14:00 15:00 גמרא (עין יעקב) הרב משה בבזרה קדושי בבל 13:30 עד 14:30
גברים כל השנה שבת קודש שעה וחצי לפני מנחה הלכה פרקי אבות הרב משה מערבי קדושי צה''ל
גברים כל השנה שבת קודש 16:00 17:00 אבות ובנים קדושי צה''ל רק בקיץ
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית פרשת שבוע הרב שלמה אלפסי קדושי צה''ל קומה שניה
גברים כל השנה שבת קודש 20 דקות לפני ערבית פרשת שבוע הרב משה מערבי קדושי צה''ל
גברים כל השנה שבת קודש 17:00 ערבית הלכה מוסר הרב רועי פלד ר' עובדיה מברטנורא
גברים כל השנה שבת קודש 16:00 מנחה פרשת שבוע הרב מרדכי ג'ורג'י רבי מאיר בעל הנס 15:00 עד מנחה
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה גמרא הלכה מוסר הרב דוד עזריה רבי מאיר בעל הנס 16:40 עד 17:45 בכולל מאחור
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה מנורת המאור הרב אמנון כהן רבי מאיר בעל הנס
גברים כל השנה שבת קודש לפני הוצאת ס''ת פרשת שבוע הרב דרור ששון רבי שמעון בר יוחאי
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני ערבית מנורת המאור הרב דרור ששון רבי שמעון בר יוחאי
גברים כל השנה שבת קודש 14:15 15:00 גמרא הרב יצחק מאמיה רבן יוחנן בן זכאי 13:45 עד 14:30
גברים כל השנה שבת קודש 45 דקות לפני מעריב הלכה פרשת שבוע הרב יום טוב סימן טוב הרב עומריאל חזני רבן יוחנן בן זכאי מתחלפים כל שבת
גברים כל השנה שבת קודש אחרי ערבית הלכה רעיון מפ.שבוע הרב יצחק מאמיה רבן יוחנן בן זכאי כ-30 דקות
גברים כל השנה שבת קודש 13:30 14:30 גמרא (עין יעקב) הרב יצחק אלימלך רחל אימנו 12:30 עד 14:00
גברים כל השנה שבת קודש 15:15 16:15 גמרא הרב יוסף מוחבר רחל אימנו 14:30 עד 15:30
גברים כל השנה שבת קודש שעה לפני ערבית פרשת שבוע הרב יצחק אלימלך הרב שי אלימלך רחל אימנו מתחלפים כל שבת
גברים כל השנה שבת קודש 14:00 17:30 גמרא משלי פרקי אבות הרב יחיאל תם שבות עם 13:00 עד מנחה מנחה לבסוף
גברים כל השנה שבת קודש שעה וחצי לפני מנחה הלכה הרב עזרא מעודה שלום שבזי
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית הלכה מוסר הרב אילן כהן שמואל הנביא
גברים כל השנה שבת קודש 15:00 16:00 הלכה פרשת שבוע הרב יעקב טל שקרגי שער השמים 14:00 עד 15:00 מנחה לבסוף
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית לימוד זוהר מתוק מדבש הרב ברוך טולדנו שער השמים תהילים לפני השיעור
גברים כל השנה שבת קודש אחרי ערבית 21:00 אבות ובנים שער השמים כשעה
גברים כל השנה שבת קודש 16:15 18:15 משנה הלכה הרב יצחק כהן צמח שערי ישועה 14:00 עד 16:00
גברים כל השנה שבת קודש 18:30 19:30 פרשת שבוע הרב ציון שערי צדק 17:30 עד 18:30
גברים כל השנה שבת קודש אחרי מנחה מוסר הרב מתתיהו אליעזר שערי ציון כ-45 דקות
גברים כל השנה שבת קודש 18:00 ערבית מדרשים הלכה הרב מתתיהו אליעזר שערי ציון שעה לפני ערבית
גברים כל השנה שבת קודש 17:00 17:45 פרשת שבוע הרב שם טוב שערי רצון 16:00 עד 16:45 כשעה וחצי
גברים כל השנה שבת קודש שעה וחצי לפני מנחה פרשת שבוע מוסר הרב ראובן איגלאנוב שערי תורה ותפילה בשפה הרוסית
גברים כל השנה שבת קודש 14:00 16:00 הלכות שבת מוסר הרב טל לוי תורת משה חיים מ-13:30 עד 15:00
גברים כל השנה שבת קודש שעתיים לפני ערבית הלכה פרשת שבוע הרב בנימין שהר תורת משה חיים שעה לפני ערבית
גברים כל השנה שבת קודש 17:30 18:30 הלכה מוסר הרב רמי נדב תפארת בחורים 14:30 עד 16:00
גברים כל השנה שבת קודש אחרי סעודה שלישית זמן ר''ת כללי הרב רמי נדב תפארת בחורים 30 דקות
גברים כל השנה מוצ''ש אחרי ערבית פרשת שבוע הרב יצחק מ. דיין גבורות יצחק אחת לשבועיים
גברים כל השנה מוצ''ש אחרי ערבית אבות ובנים הרמב''ם (קרית שרת) רק בחורף
גברים כל השנה מוצ''ש אחרי ערבית זמן ר''ת הלכה הרב ציון רבי כתר תורה כ-30 דקות
גברים כל השנה מוצ''ש אחרי ערבית זמן ר''ת זוהר וסיפורי צדיקים הרב יוסף ארביב סוכת שלום (קאפח)
גברים כל השנה מוצ''ש 45 דקות לפני ערבית מוסר פרשת שבוע הרב יובל נתן עטרת חכמים
גברים כל השנה מוצ''ש 21:00 שיעור בלווין עטרת חכמים גם לנשים
גברים כל השנה מוצ''ש שעה לפני ערבית אבות ובנים צעירי איראן אחרי ערבית כשעה
גברים כל השנה מוצ''ש 30 דקות לפני ערבית פרשת שבוע הרב יצחק כהן צמח שערי ישועה
גברים עונתיות ערב ר''ח 08:30 15:00 תענית דיבור 3 פעמים תהילים גאולת ישראל מנחה ארוחת צהרים פתיחת ההיכל ברכות
גברים עונתיות ערב ר''ח 20:30 22:00 סיום זוהר מתוק מדבש הרב אמנון כהן רבי מאיר בעל הנס בכולל סעודה חלוקה לספר הבא
גברים עונתיות ר''ח 20:30 22:30 מסיבת ר''ח הרב מרדכי נחימובסקי בית שלמה סעודת ראש חודש
גברים עונתיות ר''ח 20:00 21:00 מסיבת ר''ח הרב חיים רבי רבנים שונים שערי תורה ותפילה
גברים עונתיות פעם בחודש אחרי ערבית כללי הרב יצחק ברדא זכור לאברהם (רסקו) לבירורים 03-5585350
גברים עונתיות לפני ראש השנה יום שכולו תורה בית הכנסת הגדול מועד השיעורים יפורסם
גברים עונתיות ליל הושענא רבא 23:30 שחרית מוסר ואמונה הרב איתמר שוורץ בית הכנסת הפתוח מחבר ''בלבבי משכן אבנה''
גברים עונתיות ליל ט''ו בשבט 19:00 22:00 סדר ט''ו בשבט לימוד בקבוצה ותיקים
גברים עונתיות ליל ז' באדר 22:00 00:00 תיקון ז' אדר הרב שאול פיינה הרמב''ם (ק.שרת)
גברים עונתיות ליל פורים לימוד כל הלילה תפארת בחורים
גברים עונתיות לפני פסח יום שכולו תורה בית הכנסת הגדול מועד השיעורים יפורסם
גברים עונתיות ה' אייר בוקר ערב יום שכולו תורה מיטב הרבנים ר' מאיר בעל הנס פירוט השיעורים יפורסם
גברים עונתיות ה אייר בוקר ערב יום שכולו תורה מיטב הרבנים סודאי ארוחת צהרים
גברים עונתיות ליל שבועות 01:00 בוקר תרי''ג מצוות סיפורים ריקודים הרב ישי מזלומיאן אביר יעקב
גברים עונתיות ליל שבועות חצות בוקר הסבר על תרי''ג מצוות הרב חיים רבי הרב אליהו רבי עטרת חכמים
גברים עונתיות ליל שבועות 01:00 עד מנין הנץ הסבר על תרי''ג המצוות הרב בנימין שהר תורת משה חיים
גברים עונתיות שבועות 16:30 17:00 עשרת הדברות גבורת ישראל - חב''ד
גברים עונתיות 17:00 18:00 עשרת הדברות אהלי מנחם מענדל
גברים עונתיות שבועות 17:00 18:00 עשרת הדברות בית הכנסת הפתוח
גברים עונתיות ט' באב אחרי שחרית מנחה לימוד פרקי החורבן לימוד בקבוצה ותיקים
גברים עונתיות חודש אלול 00:00 חצות הלכות תשובה הרב שאול פיינה אור חדש כ-30 דקות
גברים עונתיות חודש אלול חצי שעה חצות מוסר הרב יוסף גלילי זכור לאברהם (רסקו)
גברים עונתיות לפני רבנים אורחים